Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz ha vmelyik tanar...

Mi lesz ha vmelyik tanar hóesésben kimegy az iskola elé fürdőnadrágban, papucsban, meg rövidujjúban és fel-alá rohangál?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyeseknek mennyi idejük van...
2019. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit? Biztos nevetni fognak rajta
2019. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfázik.
2019. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ráérsz... el van mosogatva?
2019. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az a tanár egyben az igazgató is, akkor egyértelmű, hogy seggen csúszna.
2019. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Norvégiában volt egy férfi tanár, aki reggelente meztelenül futott a városban, ahol lakott. Egy pár sportcipőn + zoknin kívül semmit nem viselt.
2019. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tél lesz, ha esik a hó.

Bár mostanában egyre kevésbé biztos ez.

2019. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írnám, hogy fázni fog, de, ha rohangál, attól kimeleszik kicsit. :)


Ha nagyon nagyon sokáig futkos, akkor megfázik. Ha csak pár percre szalad ki, akkor egészségileg nem hinném, hogy lenne baja.


Ha ezt fogadás elvesztése miatt csinálja, az igazgatónak pedig van humorérzlkje, akkor max csak kap valami humoros beszóülást. Ha az igazgató nem látta, akkor semmi nem történik. Ha a tanár igazából csak bekattant vagy az igazgatóünak nincs humorérzéke, behivatja az irodába és felmond neki.


A diákok gondolom jót röhögnek, egyesek levideózzák, felrakják youtube-ra, mások rohannak a barátaikrt, hpgy "Pista bá kint szaladgál a hóesésben fürdőgatyában, papucsban és rövidujjú pólóban". Egyesek megrökönyödve, mások rötyögve nézik. Aztán megírják ezt azoknak, akik betegen otthon maradtak, átküldik nekik a videót, ami készült a tanárról. Majd hazamennek és otthon a szülőknek elmesélik.


Lesz 1-2 szülő, aki ezen felháborodva meglátopgatja az igazgatót.


Az más kérdés, hogy június 4-én hol esik a hó az országunkban. :D


Üdv újra köztünk kedves "Mi lesz, ha" kérdező!


***


Tudom, hogy troll kérdés, de unatkoztam. :D

2019. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!