Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Unom az osztály társaimat,...

Unom az osztály társaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit magányos vagyok, eléggé különbőzök az osztálytársaimtól.


Nem bántanak, nem piszkálnak, de pl. szünetben egyedül ülök, mert nincs kivel beszélnem. Persze hogy van hogy szóba elegyedek valakikkel, sőt van hogy hosszabban is beszélgetünk, de én csak bólogatok, meg hozzá teszek pár dolgot a témához, de annyira nem köt le az ő általános témájuk, hogy míg ők lelkesen magyaráznak én csak ülök bólogatok, stb..

És már kezd nagyon fárasztó lenni hogy megkell játszanom hogy ott vagyok a beszélgetésben, meg hogy milyen jót beszélgetünk.



2019. máj. 27. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, egy idő után meg fogják unni, hogy így viselkedsz és majd nem szólnak hozzád. Akkor utána majd írj ki egy kérdést, hogy magányosnak érzed magad és kiközösítettek.
2019. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem vagy közéjük való; érettebb vagy a társaidnál vagy átlagon felüli az IQ-d. Nincs valamihez erős tehetséged, amiből kiindulva valamilyen szakkörbe eljársz? Ott tudsz ismerkedni, barátkozni.
2019. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még az is eszembe jutott; nem vagy idősebb náluk? Amikor kikerültem külföldre 2001-ben, egy-két évvel idősebb voltam a többieknél. Nagyon érződött egy év alatt a különbség; én addigra már... khm... nagylány lettem :D (megjött), ők még 10 évesek lettek épp.


Ötödikben csak az volt a témájuk a lányoknak, hogy cici, mensi, egymásnak mutogatták a mellüket, akinek már nőtt a szőre, a szőrös hónaljukat, állandóan kérdezgették, hogy menzeszelek e, megmutatom e a hónom alját, a cicim, bejöhetnek e a wc-be velem, stb. Akkor unalmas volt, de megértek közben és tudtam velük beszélgetni értelmesebb témáról. A korkülönbség volt az oka, mert 9-10 évesen nekem is ezek voltak a fő témáim. :D


Hetedikben utána vett egy csúnya fordulatot a kapcsolato, mert magyar vagyok, de ez más tészta.


MO-n, amikor leérettségiztem, egyetemistaként visszamentem kórust látogatni a gimibe és éreztem, hogy már kissé túlkoros vagyok a társasághoz.


Ez természetes, lehet Te más korosztály vagy :)

2019. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!