Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy tanár akivel nagyon...

Van egy tanár akivel nagyon jóban vagyunk! Mit tudok most tenni? Alól le írom mi a gond

Figyelt kérdés

Én 17/L, a tanárnőm is nő.

Sokszor szomorú vagyok és mindig ő az aki lelkileg támogat,nagyon sokat segít!

Mindig ölelget akárhányszor meglát, olyankor megnyugszom. Messengeren is sokszor beszélünk!

Írtam neki hogy annyira rossz hogy ez lesz az utolsó óránk és erre azt írta vissza hogy majd nyáron találkozunk és akkor rengeteg időnk lesz.

De ha én nem írok rá akkor ő nem ír nekem :( és attól félek nyáron nem is fog velem találkozni. Én teljesen kivagyok ha már nem láthatom. Most se beszéltünk már 5 napja, nem írhatok rá mindig. De nekem nagyon hiányzik, mert ő az egyetlen akinél megnyugszom. Csupa szív szeretet!


2019. jún. 10. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden rendben volt a fagyizós talin?
2019. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Huhh, én most vagyok végzős, szintén szeretem az egyik tanáromat és nagyon nehéz őt elengednem...

Szóval annyit tanácsolnél csak, hogy nagyon élvezd ki minden percét még a hátralevő 3 évnek!

2019. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jó volt vele, egész nyáron találkozunk 😍

Utolsó: messengeren tarthatjátok attól a kapcsolatot meg találkozgatthattok!

2019. jún. 13. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!