Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire lesz kettészakadva...

Mennyire lesz kettészakadva az osztály?

Figyelt kérdés
A következő tanávben megyek 9-be és helyhiány miatt össze fogják vonni a jövendőbeli osztályt a mostani nulladikos nyelvi osztállyal. Kb mennyi idő lesz míg összeszokunk? Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2019. jún. 19. 23:15
 1/1 anonim válasza:
100%

Hát mikor én át mentem 8 osztályos gimnáziumba akkor is az előző osztályomból át mentünk kB 8-an és a többiek között is voltak kisebb csoportok akik egy osztályból jöttek! Egy ideig csak azokkal lógtunk akiket előtte is ismertünk, de kB 1-2 hónap múlva már észre sem lehetett venni hogy kik ismerték egymást ez előtt is! Nyílván ez az osztálytársaidtól fog függeni, de szerintem ez tök jó hoyg új barátokat szerezzhess! (:


15/L

2019. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!