Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet a későbbiekben problémám...

Lehet a későbbiekben problémám abból, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Tanárnak jelentkeztem és kicsit félek, hogy ezen a pályán emiatt lehetnek nehézségek ebből. Nyilvánvaló, hogy nem hirdetném ezt semmi formában. Ennek ellenére tudjuk, hogy könnyen terjednek a dolgok..
2019. jún. 23. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó ne szidja a szüleimet, mert következményei lesznek! Ki itt az "elfogadó", a "megértő"? Aki hülyézi, főleg ismeretlenül, mások szüleit? Aki gyűlöli a vallásos embereket? Aki gyűlöli azt, akinek a gyomra forog ettől a homoszexuális propagandától? Gratulálok, a napi toleráns, szeretettől sugárzó megjegyzést olvashatták. Azt ajánlom, vegyen vissza magából."


Hát ti nem vagytok elfogadóak az biztos, értetlenkedő, ájtatoskodó, szenteskedő emberke vagy. Ha forog a gyomrod, akkor végy egy lavort és hányj oda. Mi is hányunk tőletek, mégsem érdekel senkit. Vegyél te vissza magadbvól. Gratulálhatsz magadnak. Csak kibújt a szög a zsákból, a te nagy keresztényi emberszereteteddel. :D

2019. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A vallásosokat kicsit védeném. Vagyis azokat akik nem bigottak....

Ezt a kommentelőt én sem nevezném keresztenynek, mert Isten tanítása nem hinném hogy az hogy mindenkit gyűlöljünk aki nem olyan mint mi.

Nekünk, (egyik előző kommentelő vagyok) volt 3 meleg tanárunk EGYHÁZI iskolában (evangelikus). IMÁDTUK ŐKET, mi is meg a tanári karban is olyan összetartás volt hogy öröm volt nézni. Es miért?

Kedves kérdező, egy embert nem a szexuális hovatartozása határoz meg. Sőt, ha van egy agymosott szülő aki emiatt venné ki a gyerekét a suliból, mert veletlenül kiderült hogy meleg vagy, akkor az nem tud olyan botrányt csinálni hogy kirúgjanak, ugyanis azért bőséges kártérítés járna, amit nem perkál ki csak úgy egy állami intézmény. Az hogy mit szeretsz az ágyban pedig magánügy, én se teregetem ki a gyerekeknek hogy szeretem a kikötözést, te is tartsd magadban hogy szereted a f#szt.

Egyébként pedig a mai világban már annyira általános dolog egy meleg ember jelenléte (főleg a fiatalabb generációknál), hogy mar fel se tűnik.

A valláskárosultra nehogy hallgass, nem vagy undorító, nem vagy defektes, egy csodálatos (és ahogy látom türelmes, toleráns) ember vagy, pont tanárnak való, sok sikert a pályán!♡

19L

2019. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szeretem az embereket, de nem az ilyen gyűlölködő alakokat, mint az utóbbi. Itt mindenkit szeretni kell, ha deviáns, idegen, bűnöző stb., csak a fehér, magyar, dolgozó, törvényeket betartó, ellenkező nemű társsal élő embert nem? Kibújt a szög a zsákból. A liberálisok addig játsszák az elfogadást, amíg az ő véleményüket szajkózzák. Amint valaki ellentmond nekik, azonnal fröcsögni kezdenek.
2019. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Közben újabb válasz jött, utolsó előttinek szántam. Látszik a stílusán, mennyire "szereti" az embereket.

Bocs, de a "toleránsok" azok, akik mindenkit utálnak, akik nem olyanok, vagy hangoztatják azt a véleményt, mint ők. Homoszexuálisok egy része például. Roppantul megjátsszák magukat, ám amint ellenzőkbe botlanak, rögtön homofóbnak, gyűlölködőnek kiáltják ki őket. Nagy ellentmondás, kettős mérce ez, amit a normális emberek többsége utál.

2019. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!