Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan húztam be...

Szerintetek jogosan húztam be ezért az egyik osztálytársamnak? 18/f

Figyelt kérdés

Az öcsém 17 éves, és amolyan "köztudott" dolog, hogy meleg, barátja is van neki.

Az egyik osztálytársam elmondta őt minden mocskos bu zi nak nem is egyszer.

Mondtam neki, hogy én akármikor lemondhatom őt, mert az öcsém, és akár milyen is, szeretem őt, és ő is tudja hogy számíthat rám. Viszont neki semmi joga lemondani őt. Erre azt mondta, hogy ne védjem őt, csak egy kis csicska.



2018. jún. 12. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen jogosan tetted. A testvéredet védd meg mindenáron. Én is ezt tettem volna, pedig lány vagyok.
2018. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
LEMONDANI. Ok, végem. Meghaltam. XDDDD
2018. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
XD Szép volt öcsém :) Ez tök jó, hogy így kiállsz a tesódért! :)
2018. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
egy kicsit ellentmondasos, hogy te barmikor lebzizhatod, de mas meg nem...? :D
2018. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én persze hogy megtehetem... Ő is tudja hogy nem komolyan gondolom... vagyis engem nem zavar a szexuális beállítottsága. Nekem mondta el elsőnek, mondtam neki hogy rám számíthat, támogatom mindenben.
2018. jún. 12. 22:21
 6/26 anonim ***** válasza:
10%
Nem tetted jogosan, gyenge ember vagy, akit az érzelmei irányítanak, ha kontrollban lettél volna a szituáció felett, elkerülted volna az erőszakot.
2018. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon jó dolognak tartom hogy így szereted az öcsédet, ez becsülendő :) Ahogyan az is hogy ki állsz érte és megvéded. Itt szakad ketté az emberek véleménye: valaki helyesli ilyenkor a fizikai fellépést, valaki nem..nálam szituáció függő hogy kell e a verés vagy nem. Nyilván az is hogy milyen mértékű ha alkalmazom, Én még eddig nem nagyon keveredtem verekedésbe, mert én olyankor jobbnak láttam a helyzetet ha nem megyek bele túlságosan. De ha van az a tipikus "énvagyok a menő" gyerek, akinek csak a szája nagy, de belül rohad mint egy tetem, annak szerintem egy pofon útmutató lehet hogy nem körülötte van a világ. A fizikai fellépés persze nem mindig hozza rendbe a dolgokat, de sokszor a beszélgetés sem.

Szóval mértékkel amit jónak látsz, tedd azt.

Én azt mondom megérdemelte;)

2018. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Magyarán a hatos szerint, meg kellett volna köszönnöd neki, hogy leb#zizta a testvéredet, majd továbbállni.

Vicces, hogy néhányan olyan ideális világot képzelnek el a maguk kis buborékjában ahol nem létezik erőszak. :D

Pedig néha hasznos tud lenni. Például ebben az esetben. Persze különbséget kell tenni egy "behúzás" meg egy halálos testi sértés között. Csak hát az ilyeneknek minden fekete-fehér.


Egyébként jól tetted, remélem a testvéred büszke rád. :D

2018. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%

#8:

"Magyarán a hatos szerint, meg kellett volna köszönnöd neki" "maguk kis buborékjában ahol nem létezik erőszak. :D"

Nem, azzal, hogy ennyire torz módon próbálod érzelmezni a hozzászólásomat azért, hogy találj okot arra, hogy racionalizálhasd az erőszakot, az a te beszűkültségedet mutatja. Minden harcművészeti irányzat erre tanít, hogy légy kontrollban, és kerüld el az erőszakot.

2018. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Értem, hogy a 6. és 9. mit akar mondani, de van az a helyzet, amikor belemásznak a képedbe és húzzák az agyadat, hogy mekkora buzeráncs, stb., stb., mondja a magáét folyamatosan. Te tűrsz egy darabig, de van az a cérna, ami el tud szakadni olyankor. Nna, kb. én ilyen helyzetben behúznék egyet.

Amúgy lány vagyok.

2018. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!