Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok jó volt a közösség a...

Nálatok jó volt a közösség a középiskolátokban? Szoktatok osztálytalálkozókat tartani? Milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Nálunk volt egyszer egy ötéves, arra az osztály kb. fele eljött. Aztán tudok egy tízévesről, de azon talán ha öten voltak. Azóta se. Aki akarja tartja a kapcsolatot FB-n.
2019. jún. 25. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemásolom amit pont most írtam egy másik kérdés alá erről.


Általános alsóban nagyon jó volt, bár akkor megvoltak a kis ellenségei mindenkinek, ami felsőben utálattá nőtte ki magát (akkor már nem voltam ott).


Egyszer, pl akartam szervezni általános iskolai talit (gimi közepén) és már kezdődött is, hogy, "ha őt meghívod, én nem jövök!" - hagytam is a csudába.



Később megrendezésre került (valamikor a gimi végefele); de kb osztály negyede volt ott. Viszont így is jól éreztük magunkat.


A jobb hangúak énekeltek és a vendégek kértek tőlük dalokat.



Gimis osztálytalim 2021-ben lesz (ugyebár én 6 évet jártam gimibe, 4 helyett), de szerintem senki nem fogja szervezni, max 5 gyerek összeül sörözni.


Gimiben volt egy banda a központban és, ha nem barátkoztál velük, mindenből kimaradtál.


Mindenki mindenkit kibeszélt, volt olyan, hogy reggel összegyűltek és az éppen hiányzóról beszéltek.


A szalagavató, ballagás, osztálykarácsonyt mindig egy kis csapat csinálta, szervezkedett, noszogatta azokat, akik telibexarták.

2019. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Középiskola volt életemnek azon része, amit soha a büdös életben nem akarok újra átélni, és itt a közösségre gondolok.


Eléggé sz*r osztályom volt, állandóan ment az osztályon belül a vita a klikkek között, én igyekeztem ezeket elkerülni, így én voltam az osztályban a hosszú hajú srác, aki mindig feketében jár, és utál mindenkit, pedig kurv*ra nem így volt.. :D 27 emberből jó ha beszéltem 5-6 emberrel, a többiekkel a kommunikáció kimerült a reggeli köszönésben, ha vagy volt valamilyen csoportfeladat.


Annyira nem használom a facebookot (75 ismerősöm volt, ezek nagyrésze egyetemről), ebből jó ha 3 ember az akivel középiskolában egy osztályba jártam, a többit kapásból töröltem miután lezárult az ballagás - érettségi - bizonyítványosztás triumvirátus.

2019. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert klikkek voltak (igaz, ez sok helyen van, munkánál is). 25 éve érettségizem, és szintén csak öt- és tízéves találkozó volt. Előbbire csak 4-5 gyerek nem ment, utóbbira már az osztály harmada. Azóta se tudok senkiről semmit, ahogy mások se rólam.
2019. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!