Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 8 év után se sikerült feldolgo...

8 év után se sikerült feldolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általánosban szüleim teljesen kikészitettek és megaláztak ráadásul suliban is bántottak, ők meg még direkt rá is tettek egy lapáttal, hogy mégjobban bántsanak a suliban. Igy elkezdtem hülyeségeket csinálni pl.: rárajzoltam egy feladatlapra, emg összekentünk egy ajtót, de letakaritottuk (mégis feljelentéssel fenyegetőztek). Utána depressziós voltam, és már gyomorgörccsel mentem a suliba úgy hogy kb. semmit nem aludtam. Leginkább az fáj, hogy szarrá aláztak a tanárok, és ennek ellenére még azt kaptam, hogy "én ezt megérdemlem" mert kikészittem a tanárokat.Hát az nagyon nem igaz...fogjuk rá, hogy az osztályfőnökre gondoltak.. Én nem igy gondolom, ő előtte többször is megalázott és amúgy is csendbe voltam mindig az óráján és utána is ő alázott folyamatosan. Minden órán én voltam a téma, hogy milyen hülye meg ronda vagyok kb mindent kitalált hisz nem is ismert csak, hogy valakit piszkáljon, mert nagoyn szemét ember volt, másokban is belekötött. Meg anagy kikészités előtt igy folyamatosan alázott az órákon, hogy én nem vagyok okos stb. Meg egyik felelésnél is elmondtam kb az egész könyvet 5-re, és végig nem figyelt direkt, aztán nagy vigyorogva azt mondta ,hogy 3-as és mindenki ledöbbent.

Azóta már egyetemet is megjártam és eléggé sikeres vagyok, de ez annyira rossz hatással volt rám, hogy a mai napig nem birtam feldozni. Eddig eszembe se volt, de valószinűleg posztraumás lehet, hogy msot jött elő bennem.Nem gondolom, hogy megérdemeltem volna, másik osztálytársam sokkal hülyeségebbeket csinált és sokkal de sokkal több mindent. Szerintem szüleim tehettek erről is.


2019. jún. 27. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Leszarom, hisz nekik köszönhetem a sikereim.
2019. jún. 27. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ne sajnáld a pénzt pszichológusra!
2019. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tovább élni a lelki nyomorban és lesűllyedni Vs költeni a pszichológiára.
2019. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2019. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!