Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kommunikáljak lányokkal?

Hogyan kommunikáljak lányokkal?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit fura kérdés, de azért tettem fel, mert általános iskola óta nem voltak lány osztálytársaim és most ha minden igaz a fél osztály ahova megyek lány lesz. Kicsit meg is vagyok szeppenve. Hogyan kommunikáljak, viselkedjek, hogyan mutatkozzam be nekik, hogy ne nézzenek hülyének?

2019. júl. 1. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne félj tölük, dumàlj velük csak lazàn. Tök egyszerü. Mondjuk én semmitöl se félek.
2019. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan.Bátran.Mi is emberek vagyunk.🤗
2019. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj olyan, mintha egy fiúval szoktál beszélgetni. Magamból kiindulva, azt nem szeretem, ha valaki feszeng, nem nagyon lehet vele beszélgetni, erőltetett az egész társalgás, nem tud feloldódni és kényszeredett az egész.
2019. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Csak lazán,mintha egy haveroddal dumálnál :) a tiniribik,ha vannak lehet kelletik maguk vagy ilyesmi de a normálisak haverként viszonyulnak majd hozzád szerintem :D
2019. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!