Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Be tudok majd illeszkedni?

Be tudok majd illeszkedni?

Figyelt kérdés

Most kezdem a 9.et és eléggé félek az új osztàlyomtól. A régi osztályomból 5en megyünk ugyannarra a suliba/szakra és őket nem igazán birtam... Olyan semlegessek. A jövendőbeli osztályom több mint fele cigizik és alkoholizál én viszont nem és félek h ezért kipécézhetnek.. Úgy érzem ők nagyon szépek.. Én sem vagyok csúnya.. Sőt! De valamiért nagyon félek h rossz benyomást kelthetek. Nehezen tudok új igazi baràtságokat kötni és beszélgetést kezdeményezni. Van pár szimpatikus gyerek merjek rájuk írni privátban?


Hogy szokott lezajlani az 1. Nap?


Milyen kérdëseket tegyek fel nekik?


Hogy kedveltethetem meg magam velük?


L



2019. júl. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Írj privátban, én is írtam, nekem is írtak. Így lett padtársam. :D

A többség valószínűleg ugyanúgy érez, mint te. Nem kell félni, mindenkinek ez az első napja.

Pörgős, sok minden történik.

Kérdéseket? Nem kell kérdezni, odamész pár szimpatikus egyénhez, bemutatkozol, és annyira sok új dolog lesz, hogy a téma adja önmagát.

Legyél kedves és önmagad. Ne feszülj be, mert nincs miért.

Sok sikert!


18/L

2019. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Én most fejeztem be a 9.et.

Konkrétan senkit és semmit nem ismertem mert teljesen új városban kezdtem.

Budapest, szóval itt is van egy kis züllés de érdekes módon nem olyan nagy mint amire számítottam. Senki senkit nem szekál főleg nem olyan okokkal hogy nem iszik, vagy nem cigizik.


Amúgy én egy félig felügyelt osztályprogramon cigiztem először márciusban és majdnem belefulladtam :D én is csak röhögni tudtam rajta. Nem szekáltak miatta.


Csak légy nyitott és az első 2 hónapban legyél a toppon mert fontos az első benyomás. Utána ha már kialakulta barátságok sokkal könnyebb lesz

2019. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :D
2019. júl. 8. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
De azért tudd, hogy nem kell sem cigizned, sem innod, a közösség nyomására sem
2019. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
68%

Szia, én is most leszek kilencedikes, és gondoltam megosztom, én hogyan léptem ezen túl....


Pár hónappal ezelőtt még nagyon izgultam, nem akartam otthagyni a régi osztályomat, mert a szívem csücskei voltak, pedig rengeteg veszekedés volt köztünk... kiközösítések sora, stb... Nagyon féltem az újtól, hogy mi lesz.



Na szóval térjünk a lényegre, először is mindig a legrosszabb esetet vettem alapul. Így felkészültem a legrosszabb eshetőségekre... és arra jutottam, hogy mindig van B terv. Hisz ha az iskolában nem is érzem jól magam, nincsenek barátaim akkor is itthon vár a szerető családom és csak is ez számít. A barátok átkísérnek egy időszakon... de mégis a család az ami ötök... ők azok az emberek akikben vakon is megbízhatsz, nem számít hogy van-e barátod vagy nincs.



Persze meg kell nyugodni, meg nem szabad rágörcsölni, de ne feledd mindig van B terv, hisz vannak olyan emberek akik feltétel nélkül szeretnek!

2019. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kellenek kérdések? HÁt, ha nincs mit mondanod, akkor dehogynem. És van olyan, hogy a téma nem adja önmagát.

U.I.: Hogy ment?

2019. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!