Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek be tudok még...

Szerintetek be tudok még illeszkedni?

Figyelt kérdés

Szóval idén mendtem át Gimnéziumbs, ez egy 6 osztályog Gimi,de én ígx 8.-ra jöttem át, szóval most nyolcadikos vagyok és igy átjelentkezéssel jöttem át. Az osztálytársaim, vsgyis igazából a lányok nem igazán bírnan, mert ''ku**nak'' tartanak eléggé sokan...Multhéten pékdául nekem jött egy lány, mert lek**vázott, én nyilván visszaszóltam, de ez egyébként nem az első ilyen eset. Plusz egy másik lány azért utál mert jóba lettem a legjobb barátnőjével és elvileg ''el vettem őt tőle...Meg ugy kb mindenki annyira fura...Én nem bírom kb minden nap elsírom magam, pedig én nyitott vagyok és közvetlen, a régi suliban kb mindenki szeretett meg eléggé ''népszerű'' voltam...Nem vsgyok ''hozzászokva,'' hogy utálnak.

14/L



2017. szept. 18. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, csak telorol irok...
2017. szept. 18. 17:31
 2/4 anonim válasza:

!nem akarlak megbántani mert nem ismerlek csak a véleményemet írom le!

szóval lehet, hogy tényleg egy ku..a vagy, mármint ahogy leírtad, hogy népszerű voltál és, hogy nem voltál ahhoz hozzászokva, hogy utálnak abból eléggé az jön le hogy beképzelt vagy

de lehet az is hogy szép vagy és a többiek meg persze irigykednek és azért k...áznak

mondjuk attól a lánytól elég gyerekes hogy ilyet mondd "elvette.."

figyelj... ha nagyon nagyon sokan utálnak érdemes azon elgondolkozni, hogy lehet, hogy k...ásan viselkedsz mert azért ha neked megy valaki akkor biztos adtál rá okot

2017. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, ezen én is gondoltam, hogy talán bennem van a hiba. De azt nem értem ha nem bunkózok/szólogatok be meg alapvetően nem vagyok egy rosszindulatú akkor miért kell egyből megítélni és negatív véleménnyel lenni....
2017. szept. 19. 12:21
 4/4 anonim válasza:
De az is lehet hogy szebb vagy náluk és ez nem tetszik nekik
2017. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!