Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 24 évesen nappalira menni már...

24 évesen nappalira menni már késő?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egyetemre, nappali munkarendben is megjelöltem egy alapszakot.

Ha esetleg nappalira vesznek fel, nem leszek túl öreg a többiek között?

Ki fognak nézni a korom miatt?

Egyre jobban stresszelek, hogy én leszek majd a legöregebb és kiröhögnek hogy mit keresek ott...



2019. júl. 23. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24 évesen is van lehetőség pl diákmunkára az egyetem mellett. Illetve, ha államilag finanszírozott, akkor pluszban bejöhet az ösztöndíj a kreditatlagért.
2019. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11😂 Sajnálom, hogy ez téged így bánt.

Nekem az a dolgom, hogy tanuljak. A PARAZITA nem csinál semmit. Ha nem teljesítenék elég jól, akkor nem támogatnának szüleim plusz olyan szakra járok, ami mellett nincs elég idő diákmunkát vállalni. Amúgy már én is szeretném megkeresni a saját pénzemet, szeretnék dolgozni, de kell a diploma.

Én is támogatni fogom a gyerekemet majd ennyi idősen.

2019. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#16 elhiszem, hogy szar, ha valakinek szutyok undorító szülei vannak, akik sajnálják a pénzt a saját gyerekük oktatására. Szerencsére az, hogy neked (vagy a szüleidnek) a pénz fontosabb, mint az, hogy a gyerekednek ne valami alja szalagmunkából vagy építkezésről kelljen nyugdíjba mennie csak téged minősít, nem ez a normális hozzáállás. Remélem a saját lányodnak is a prostitúciót ajánlod majd, ha tanulni szeretne, hogy ne legyen olyan primitív proli, mint a szülei.
2019. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

Kettő egyetemet végeztem. Az elsőt nappalin na de 21 évesen (18+3) diplomáztam az alappal..... ennyi. Aztán mester de az már meló mellett levelezőn.

erről kb ennyit.

2019. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A parazitákról kommentelő; azt írod, aki 24 -26 évesen vagy afelett nappalin csinálja az egyetemet az parazita. És, ha diákmunkát vállal és tanulmányi ösztöndíjat kap?


Illetve, akinek alapból olyan sok évből álltak a tanulmányai, hogy siman járt még 29 évesen is egyetemre? Bemész az orvoshoz és beközlöd neki, hogy éveken át élt parazitaként?


Illetve, ilyenkor a fő, ahogy írta más is, hogy a gyereke a szülőnek megszerezze a diplomát, ami elindíthatja a siker útján.

2019. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Illetve, akinek alapból olyan sok évből álltak a tanulmányai, hogy siman járt még 29 évesen is egyetemre?"


tessék mondani az milyen szak képzés amit elkezd az ember 18-19 évesen (érettségi szokásos ideje) és 10 év múlva 29 évesen is oda jár? az milyen szak tessék mondani?


Mert vannak oylan gyökerek akik a 3-4-5 -éves képzéseket ezer bukással meg halasztással 10 év alatt végzik el.... vannak ilyen gyökerek igen...

2019. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Phd
2019. júl. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!