Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire elítélendő, ha egy...

Mennyire elítélendő, ha egy lánynak látszanak a "borosták" a lábán?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon világos a bőröm és a lábamon kb. koromfekete a szőr..Ha leborotválom, sokszor közvetlenül utána is látszanak az apró fekete pontok rajta. Mondjuk frissen borotválva még nem is olyan feltűnő, csak ha közelről nézzük. És sajna elég gyorsan is nő a szőröm, ezért már a borotválást követő nap tök szúrós lesz a lábam és szemmel is jól láthatók a fél-1 mm-es szőrszálak. Szerintetek mennyire elítélendő, ha így mászkálok pl. rövidnadrágban/szoknyában? Tesóm szerint senki se figyeli kb. a lábamat, de én nem merek ilyen ruhadarabokat hordani, mert félek, mégis feltűnő lenne.
2019. júl. 23. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Inkább úgy fogalmaznék hogy nem túl vonzó. Legalábbis számomra nem az. De nincs ebben semmi elítélendő mert nem nagyon tudsz ez ellen tenni többet annál hogy borotválod.
2019. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
De miért nem gyantázod? Sokkal tovább tart.
2019. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele, de ha alapvetően szimpatikus vagy, nem ezt nézem. Plusz nyilván ha elmondod mi a helyzet akkor normális ember megérti.
2019. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyaltalan nem erdekel masok szore. 🤷‍♀️
2019. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem pont ilyen, világos bőr, 10 perc múlva fekete borostás. De igazán teszek rá, hát nem tudok vele csinálni semmit... És a gyanta (amit nem lehet mindenhol csak úgy megcsinálni) sem tart tovább.
2019. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2. -mert rohadt fájdalmas

-mert a combomon is szőrtelenítenem kell és ott még fájdalmasabb a gyanta, mint a lábszáramon

-mert mint mondtam, gyorsan is nő a szőröm és ha le is gyantázom, egy hét múlva már nő vissza és emiatt sajnálom a gyantázásba fektetett energiát, ill. pénzt is..

2019. júl. 23. 21:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma az én felfogásom szerint.
2019. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz; egyrészt tényleg senki sem nézi, másrészt meg az emberek nagy része le is szarja, szóval nyugi.
2019. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, hogy amúgy hogyan viseled magad. Ha látszik, hogy szorongsz, az emberek észre fogják venni. De ha ennek ellenére is emelt fővel jársz és szereted magad, senki nem fog foglalkozni a szőreiddel.


Egyszer külföldön megismertem egy csajszit. Kreol bőre volt, ebből kifolyólag dús fekete szőrzete. És sehol sem szőrtelenített, teljesen szőrös volt a karja, a hónalja, a lába. Először meglepődtem, de olyan kisugárzása volt a lánynak, annyi önbizalom és szexiség áradt belőle, hogy mind a mai napig ő a legvonzóbb lány akit valaha láttam. Pedig nő vagyok és hetero. Aztán beszélgettünk, jobban megismertem, hihetetlenül kedves és jó a humora.

Szóval szhard le magasról. Vannak sokkal fontosabb dolgok és jelentősebb emberi értékek a lábad simaságánál.

Tényleg megéri, hogy ez zavarjon téged?

2019. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Teszel is ellene, nem jetiként jelensz meg, a továbbiakban meg senkinek semmi köze hozzá. Ha nem tetszik, nem néz rád.
2019. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!