Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti ilyen esetben mit tennének?

Ti ilyen esetben mit tennének?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 3 éve együtt vagyok, ő itt Győrben dolgozik míg én most végzem a főiskolát és mint tolmács ki szeretnék menni Németország ha dolgozni de a barátom nem akar. A szerelmunk nagyon erős jól megvagyunk csak ő már a házasságot szeretne rameroltetni amit én 22 évesen még nem akarok mert korainak erzem. De viszont az álmaimat is meg akarom valósítani de őt is fájó lenne otthagyni. O foggal körömmel ragaszkodik Magyarországhoz.

2019. júl. 23. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Akkor irány Németország. Kár feláldozni a karriered egy kapcsolatért. Majd jön a következő. Életed legnagyobb hiábja lesz, ha itthon mradsz és csalódott leszel, miközben nyaggat majd az esküvővel.
2019. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék egyszer házasodni de kesobb... 28 éves korom fele. Mint a mai világban többen is. Nem ilyen fiatalok n
2019. júl. 23. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Én ezt megértem, de épp ezért érsz többet azzal ha megpróbálod külföldet. Ha itthon mardasz csak folyton hallgathatod, hogy esküvő-esküvő és mellé még az álmaid is elszállnak.
2019. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen egyetertek az elso valaszoloval.

Ha igaz szerelem, visszater meg valahogy. En mindenkepp kimennek.

Legyel te az elso magadnak! 22 eves vagy, o mar hazassagot akar, te nem. Menj ki dolgozni Nemetorszagba!

Lehet, hogy az elejen banni fogod, de nem csak o lesz ferfi meg az eletedben:)

2019. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
1es normális vagy? írja, hogy szerelmesek - ki a lószart érdekel akkor a "karrier"?
2019. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

#5


Jaj, hagyjuk már ezt a retardált szerelem dolgot. Abból nem lehet megélni. A karrier a fontos, közben meg úgyis jön a szerelem. Mások is megtalálják a párjukat pedig a karrierüket is építik. Nem pedig elszúrják az életüket egy "szerelem" miatt.

2019. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából három opció van:

1. Te adod fel a terveidet

2. Ő adja fel a terveit

3. Különválnak az útjaitok

2019. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem igazán mérlegel, ha mégis, akkor nem igazán szerelem.
2019. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem éri meg az álmainkat a szerelemért eldobni. Az nem tömi meg az ember hasát +aszerelem hosszútávon nem biztos hogy kitart.
2019. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!