Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennének ilyen esetben?

Mit tennének ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Anyukám születésem óta elhagyott és 14 évesen kerültem vissza hozzá és akkor se, azért mert ő akarta, hanem mert odakerültem hozzá. Az okokat most inkább nem fejteném ki. Sose foglalkozott velem meg azóta se foglalkozik és fizikailag, de legtöbb esetben érzelmileg bántalmaz és már gyógyszereket is kellett szednem a szorongások miatt és már egyre rosszabbul viselem és már azt vettem észre, hogy egyre jobban mintha fejlődnék vissza fele vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg. Pl mindig is nagyon szépen és folyamatosan tudtam olvasni mostanában meg alig bírok kiolvasni rendesen valamit meg amikor beszélek, akkor nagyon sokszor a szavakat rosszul mondom és már állandó hasfájásom is van meg hányingerem. És a sulipszichológussal szoktam beszélgetni és ő már többször felvette, hogy beszeretné vonni a rendőrséget, mert ez már egyre rosszabb, de én meg félek is és azért nem akarom meg fél év és betöltöm a 18-at, szóval fogalmam sincs mit csinálnának ilyenkor vagy hogy lenne ez az egész eljárás.
2015. okt. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem keresnének neked családon belül más lakhatási lehetőséget, hogy ne kelljen anyukáddal maradnod... oda nem tudsz visszamenni ahol 14 évig éltél?
2015. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem, mert meghaltak, akikkel együtt éltem és így kerültem vissza
2015. okt. 30. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnálom :( más rokon? akihez mehetnél?
2015. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy csak olyan rokonhoz tudnék menni, akivel anyukám nagyon közeli kapcsolatban áll és ugyan úgy nem változna kb semmi
2015. okt. 30. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy náluk rossz sorod lenne, azért mert anyukáddal jóban vannak, nem biztos, hogy ugyanúgy bánnának veled mint ő... már ha elvállalnák hogy hozzájuk költözz... apukádról nem tudsz semmit? mert azaz érzésem nagyszülőkkel laktál eddig...
2015. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
apukám is meghalt és a nagyszüleim is és akikhez tudnék menni ők napi szinten találkoznak anyukámmal és megy hozzájuk és ugyan úgy nem lenne semmivel sem különb sajnos
2015. okt. 30. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallgatnék a pszichológusra. Mi lesz más 18 évesen?
2015. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy más lesz, csak 18 évesen már nem tudnak elhelyezni sehova, mert nagykorú leszek és így akkor mit csinálnának?
2015. okt. 30. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
18 alatt be lehet vonni a gyerekvédelmet, ha a rendőrségtől tartasz. Legalább ennyit lépj meg, vagy engedd a pszichológusnak, hogy szóljon.
2015. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!