Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szerettek családdal nyaralni?

Ti szerettek családdal nyaralni?

Figyelt kérdés
Nálunk minden a veszekedesbol áll. Anyam,apám mindig ironizal amit én nem tudok elviselni és olyankor elkezdek kiabálni veluk pl valamelyik nap apa a fejemhez vágta hogy nem vagyok a lánya . Apám ezenkívül nyilvánosan bufog és durrant az utcán tehát éget a külföldiek előtt. Anyám meg abba is beleszól hogy mennyit eszek (18vagyok mellesleg) ja és ezen kívül anyám és apám is veszekszenek

2019. júl. 24. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Szinte szégyenlem leírni itt ebben a közegben, hogy nekünk normális, szerető családunk van és szeretünk együtt nyaralni.

Ez nem azt jelenti, hogy kettesben nem megyünk a párommal, de megyünk a szülőkkel, testvérekkel is egy hetet.

2019. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek és az öcsém is, de a mi apánk nem büfög és fingik nyilvánosan, a nyaralás meg nem cirkuszolásról szól.
2019. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korom óta nem megyek szülőkkel.

Haverokkal vagy barátnővel megoldom. Nagyobb a szabadság :)

2019. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!