Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert vernek át az emberek...

Miert vernek át az emberek randi (előtt)? (Nem jelennek meg, hamis címet adnak)

Figyelt kérdés

Az elmúlt fel evben annyian átvertek, hogy már fel kell tennem a kerdest, az első ott kezdődött, hogy egy norveg ferfi megadott egy cimet, hogy ott találkozzunk, es amikor odaertem, nem irt legalább 30 percig, majd letiltott (tinderről)


második hasonló, csak pesten, elmentem a pasihoz, hamis cimet adott meg, senki nem lakott ott, egyszerűen csak nem irt


szinten pesten, hősök teren találkoztunk volna a starbucks-nal, megerkeztem a cimre, a pasi azt igerte hogy mindjárt lejön az emeletről, ahol lakik, de soha nem jött le, 1 óra várakozás után mondtam, hogy en elmegyek, es utána meg ő irta azt, hogy en vertem át



(csak 3 pelda, de legalább 6-7x törtent meg)

, 6 hónap alatt, nem hiszem, hogy ember lenne, mert nagoyn különböző helyeken törtenek, volt ami Nemetországban, volt ami Albaniában, de többnyire Budapesten


2019. aug. 1. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Azt mi honnan az istenből tudjuk?
2019. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

*Miert csinálják ezt az emberek egymással*


igy már megtudod válaszolni?

2019. aug. 1. 18:40
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
milyen hamar kérsz randit és mászol rájuk?
2019. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kamuprofilok. Tesómnak most kellett intézkednie, mert egy ismerős megtalálta a képeit egy társkeresőn. Itt sem ment el senki a randira. Hogy ez mire jó, azt kitalálni sem tudom.
2019. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan képes vagy egy kanra 1 órát várni? :O Időpontra megy egy nő amire illik a férfinek előbb ottlennie. Ha nincs ott, max 15 percet várok, és tipli :D
2019. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#4 Igen, arra lenne jó megtalálni a választ, hogy ez mire jó


egyszerűen csak pszichopaták? (Erre tippelnek)

2019. aug. 1. 18:52
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 Egyetertek, ráadásul -10 fok volt
2019. aug. 1. 18:52
 8/25 A kérdező kommentje:
#3 Ezek kivetelesen egyebkent gyors talik lettek volna az ismerkedes időpontjához kepest, szóval ha valaki tart ettől ne találkozzon olyannal akivel csak 1-2 napja beszel, de azt hozzá tennem, hogy volt sikeresen találkozóm is, 1-2 óra beszelgetes után is, szóval)
2019. aug. 1. 18:54
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy első randihoz nekivágsz Európának?
2019. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#3 nem másztam rájuk, nem is törtent meg a tali
2019. aug. 1. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!