Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet lányokkal fizikai...

Hogyan lehet lányokkal fizikailag rámozdulni?

Figyelt kérdés

Kicsit tapasztalatlann vagyok, de könnyen megy a találkozás Tinderes lányokkal és a személyes beszélgetés is, csak soha sem tudom mikor mit kéne csinánom.


Amit onnan tudok, hogy sokszor volt hogy a lány kezdeményezett dolgokat és nyílván nem ez a megszokott.


Tudom, hogy nagyon tág a kérdés, de hogyan lehet kezdeményezni a testi kontaktot (pl.: csók) ha tudom hogy a lánynak bejön mind a belsőm és külsőm...


(19 éves vagyok és még csak most kezdtem el igazán ismerkedni)



2019. ápr. 27. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ajtóstúl nem rontunk a házba. Ha megvan a kémia apránként közeledsz, érintsd meg beszélgetés közben, ülj hozzá közelebb, fogd meg a kezét és kialakul.

Ha elég közel vagytok és kölcsönös a vonzalom a csók már adja magát.

2019. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%

A legtöbb normális lány azt értékeli, ha tök normálisan beszélsz velük, mint akármelyik más emberrel. Nem kell udvarolgatni, nem kell tágra nyílt szemekkel lesni őt, nem kell különlegesnek tekinteni. Amelyik nő ezt várja el, az egy egoista liba. Ha jól mozogtok együtt "haverként", előbb-utóbb a hormonok és a feromonok elvégzik a többit. Bizonyos idő után (és ez elég hamar szokott lenni) lehet finom célzásokat tenni arra, hogy észrevetted ám, hogy ő a másik nembe tartozik, és hogy nem néz ki rosszul.


A Tinder más téma, oda konkrétan b!ásért megy mindenki. Amikor oda regisztrál, kifejezetten az a célja, hogy most palit találjon. Lehet, hogy elvárja, hogy fuss azért néhány kört, de csak hogy ne higgyék r1bancnak.

2019. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2# Tinderből már volt 2 kapcsolatom és többnyire a nem egyéjszakásokat kereső lányokkal találkozok csak.


Azért tettem ki a kérdést, mert most is találkozok egy lánnyal aki tisztán jelezte rengeteg üzeneten keresztűl, hogy szeretné hogy csináljak dolgokat vele szépen fogalmazva.


Plusz kicsit idősebb és gyakorlotabb is, ezért nem akarom ezt is azzal elrontani hogy túlságosan jó fiú vagyok.

2019. ápr. 28. 01:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eleve így jelentkezik be a csaj, akkor tényleg kár köröket futni a virággal meg a többivel. Inkább nyald ki rendesen.
2019. ápr. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De sokat képzelsz te magadról.
2019. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!