Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy srác rám írt a sulinkból....

Egy srác rám írt a sulinkból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy srác rám írt a sulimból, hogy találkozhatnánk (2 évvel idősebb), de én nagyon nem szeretném. Ha visszautasítanám tök ciki lenne, minden nap találkozunk. Mit tegyek? Instán írt, még nem fogadtam el.

2019. jún. 22. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne tegyél semmit. Ha egy helyre jártok, és élőben nem meri mondani, vagy legalább bármiről beszélgetni, akkor menjen el a búsba. Aztán meg majd emailben dugtok?
2019. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Miért lenne ciki?!


Azért írt, mert nem merte élőben. Te is nyugodtan megírhatod neki, hogy köszi, de már van egy másik kialakulófélben lévő kapcsolatom és kész vagy ha nincs, akkor köszi, de bocsi nem ismerkedek. Ő nem sértődik meg és neked sem kell megsértened.

2019. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha TE nem szeretnél tőle semmit, akkor NE írj neki vissza. Vagy ha mi most azt írjuk, hogy menj hozzá feleségül, azt fogod tenni? Nem ciki, mert nem találkoztok minden nap, hanem csak egy iskolába jártok és néha látjátok egymást, ennyi.
2019. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Töröld le
2019. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedben élőben mennék oda hozzá, és utasítanám el normális hangnemben. Ezzel is azt bizonyítanád, hogy te bátor vagy, és a szemébe mersz nézni, nem vagy besz@ri, mint ő.
2019. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!