Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen primitív néhány...

Miért ilyen primitív néhány ember?

Figyelt kérdés
Tegnap este szórakozni voltunk pár haverral. Aztán egyik srác eléggé beivott már és túl jól érezte magát, beleivott az egyik ismerősének a sörébe, az meg elküldte az anyjába ezért. Miért kell ilyen alpári primitív dolgokat művelni?
2019. aug. 2. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Most melyikre vagy kiakadva?
2019. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is primitív bunkó, aki beleiszik más sörébe. Attól, hogy ő jól érzi magát, még tudhatná, hogy hol a határ.
2019. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok, szerintem is bunkóság beleinni más sörébe, csak azért kérdeztem, hogy melyikre gondol, mert a szövegből az jön le, hogy a kérdezőnek az anyázással volt baja.
2019. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, a haverommal van bajom. Az anyázás úgy nézve teljesen jogos. Még akkor is ha a haverom ismerte az illetőt, aki amúgy legalább 2x annyi idős mint ő.
2019. aug. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!