Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy merészel néhány férfi...

Hogy merészel néhány férfi ennyire alpári, primitív módon viselkedni? Az ilyenekkel mit lehet csinálni, hogy észhez térjenek?

Figyelt kérdés

Ismeretségemből eddig két férfi olyan alp@ri, felháborító módon viselkedett olyan helyzetben, amit nyugodt, KULTURÁLT módon kellett volna megbeszélni, elintézni, hogy hallatlan. Annyira felháborodtam ezen, hogy napokig a hatása alá kerültem. Értek ezalatt olyat, hogy ordibálás, anyázás, 'leqrvázás', minősíthetetlen hangnemben való "reakció-változat".

Egyik lányismerősömet is hirtelenjében úgy leordította a pasija,hogy csak "pislogtam". (A lány rosszul érezte magát, nem mindjárt válaszolt neki, hogy mi a probléma?) Ezt is például nem lehetett volna ordibálás, csapkolódásmentesen elintézni a férfi részéről???!!!

Kérdezem: az ilyen férfiak mégis mit képzelnek magukról? Hol van a tisztelet? A kulturált viselkedés?

Pláne nővel szemben?!

Tiszta "égő" utólag, hogy ilyen gusztustalan mentalitású férfi került az ismeretségembe, de előre ezt nem lehetett tudni!

Nekem is "kijutott már" ilyen viselkedés férfitől! Kérdezem: milyen jogon, milyen alapon engedhető meg ilyen ocsmány viselkedés?

(Külföldi férfiak - saját tapasztalatom! - akiket ismerek, soha nem bánnának így nővel!!!)


2010. szept. 24. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony jó kérdés

Lehet, hogy akkor nem volt túl nyugodt hangulatban ezért elszakad az a bizonyos cérna. Van aki alapból ideges típus:S Vagy akit nehezen lehet kihozni a sodrából ilyen is van.

Szerintem csak rossz napja volt.

Elhiszem, hogy felidegesített engem is bizonyáre felidegelt volna egy lyen.Főleg, hogy én sem tűröm az ordítozást. Egyszerűbb lenne leülni és megbeszélni.

Valakinek engedni kell a veszekedésből, hogy ne durvuljon el.

2010. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is ISMERTEM ilyen alakokat, de nem tartott sokáig az ismerettség. Meg kell szakítani, nem lehet mást kezdeni velük. Viszont az az éerdekes, hogy ilyen nőket is láttam már...sajnos. Meg kell őket egymásnak hagyni, nem akarnak megváltozni és nekik ez a normális.
2010. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó parasztok, ennyi az egész. Az ilyenekkel meg kell szakítani minden kapcsolatot, csak nyersz vele.

Viszont valamit még feltétlenül el kell mondanom.Nem fog tetszeni, hogy én férfiként neked, mint nőnek ilyet mondok, de sajnos ezt figyeltem meg: Manapság, ha egy férfi kedves és lovagias, akkor a nők semmibe nem nézik. Csak az ilyen gusztustalan, tapló parasztok a férfiak a szemükben. Elmebeteg mentalitásnak tartom, de sajnos nagyon sok nőnél ez a nívó. A másik pedig az, hogy férfiaknál is ronda dolog, de nem egy nőnél is tapasztaltam már ilyen viselkedést, és most ne valami lepusztult bányarémet képzelj el, hanem kifejezetten jó megjelenésű nőket!

2010. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
A külföldi araboknál vannak cifrább dolgok is a nők kárára... A barom embereket sosem fogom megérteni, de a hülyeség nemtől független dolog.
2010. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Azért a nőket sem kell félteni...
2010. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

"Külföldi férfiak - saját tapasztalatom! - akiket ismerek, soha nem bánnának így nővel"


Ezt honnan veszed? Nem tudsz az utóbbi időben a sorozatos esetekről amikor valaki külföldihez ment hozzá és mit kapott érte? Sok eset volt az elmúlt években és nem is mindegyikről tudunk.Egy angol vagy francia férfi is lehet bunkó sültparaszt!

2010. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

11:52: ismerek néhány olyan külföldi férfit, akik valóban kulturáltan viselkednek a nőkkel (velem is) :-)

Ez a magyarázata annak,hogy azt írtam, saját tapasztalatom, a külföldi férfiak nem ordibálnak és nem viselkednek zárt osztályra méltó személyekként....

2010. szept. 24. 11:54
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze nem az összes, a világon élő külföldi férfire gondolok, hanem azokra, akiket ismerek...
2010. szept. 24. 11:57
 9/15 Shanokk ***** válasza:
14%
Mennyire ráérsz, hogy ilyenekkel foglalkozol...
2010. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

11:31: óvatosságból, saját védelmem érdekében nem ismerkedek, ill. nagyon megnézem, ki az, akivel úgymond "érdemes" ismeretséget fenntartani.

Szerintem aki dühös, annak sincs joga alpáriskodni, anyázni, leqvázni egy nőt, mert nem tetszik neki az adott szituáció.

Legutóbb azért lettem leqvázva, leanyázva együttesen, mert mertem segítséget kérni egy alpári, rendkívül szemtelen férfi ellen. Ez a szemtelen, alpári férfi leanyázott és leqvázott engem, csak mert nem akartam már a molesztálását eltűrni.

2010. szept. 24. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!