Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnek eskuvoi kiserot...

Hol tudnek eskuvoi kiserot szerezni?

Figyelt kérdés
Eskuvore fogunk menni a csaladommal, hol tudnek szerezni egy sracot, aki eljonne velem es intimitas nelkul eljatszana,hogy a baratom? L

2019. aug. 3. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell okvetlenül párban megjelenni?
2019. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
89%
Minek az? Ha eleve a családoddal mész, akkor úgysem leszel egyedül.
2019. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Tinder. Én ott 22 férfiként pont futótársat keresek, semmi többet és egyenlőre nagyon sikeres, sőt annyira hogy kb az érdeklődők nagy részét már elutasítom plusz senkire sem írok rá, mert egy hónapra betábláztam magamat legalább heti 2 futásra különböző emberekkel.


Szóval az esküvői kiséret megtalálása sem lehet lehetetlen. Ott picit nyitottabbak az emberek, plusz rögtön kiderül mennyire fejlett szociálisan a másik.


Pl.: Ha 2 db tükör selfie van fent akkor lehet hanyagolni kell, de ha barátokkal van fent, a profilhoz van kapcsolva egy instagram fiók plusz látszik hogy normális extrovertált életet él valószínűleg nyitottabb, feladatra jobban megfelelő ember.


Amit mondjuk a gyakorin privát üzenetekben nem nagyon lehetne eldönteni.

2019. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok és még mindig nem értem, hogy minek kell ehhez egy álbarát?

Utána meg hazudozni, hogy "Megvan, csak épp a Holdra küldte a NASA", vagy "Autóbalesetben elhunyt, de az utolsó szava a Kérdező neve volt"

Szánalomhalom!

2019. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen el mennék,tavaly voltam is épp agusztusban, van öltöny és minden ami kell.

21F

2019. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia, az egyik ismerosom nagyon szereti az eskuvoket. szerintem szivesen elkiserne!😀
2019. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!