Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem zavar?

Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
Nektek vannak olyan ismeroseitek akik Snapchaten “bf/gf time” snapet kuldenek? (boyfriend/girlfriend time) Titeket nem zavar amikor naponta undoritobbnal undoritobb kepeket kuldenek, amiben akar fogdossak is egymast? Kiaddolni nem akarom oket, mert kozeli ismeroseim, de viszont mar jeleztem tobbszor is hogy zavar, de semmi sem valtozott.

2019. aug. 5. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem hasznalok Snapchatet.
2019. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemaRendőrség ***** válasza:
44%
Keress egy barátnőt, komolyan..
2019. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem 24 évesen ki kell jelentenem hogy rohadtul megöregedtem. Ez a világ már nem ugyanaz mint volt. Kiaddolni? Snapchat? Bf gf time? He?
2019. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

utolso, most attol erzed tobbnek magad, hogy tajekozatlan vagy?

nem ismersz egy meghatarozo kozossegi appot, nem tudsz angolul, nem tudsz szoveget ertelmezni. most erre vered magad?

Kepzeld en sem foglalkozom ilyen baromsagokkal megis tudom 100%ban hogy a kerdezo mirol beszel... nahat... megdobbento.

Raadasul ugyanannyi idos vagyok mint te

2020. jan. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!