Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mai nap beszélgettem egy...

Mai nap beszélgettem egy lánnyal vagy nõvel de inkább azt mondanám hogy nõvel, aztán egyszer csak megszakadt a kapcsolat, nem válaszolt, pedig elég sokáig beszélgettünk, mi lehetet a szerintetek a gond?

Figyelt kérdés

Megunt?

El aludt?


2019. aug. 7. 05:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Éppen elég, hogy 4 órát gyakorizott, mit szeretnél, hogy egész nap ott üljön és várjon az üzeneteidre? Majd visszaír, ha feljön. Az a gond, hogy paranoid vagy és már most rászállnál, pedig még nem is ismered.

Fun fact: jó esély van arra is, hogy nem nőnemű volt az illető.

2019. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

ma 08:19


Csak legalább egy sziát dobhatott volna.

2019. aug. 7. 11:15
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 09:41


Nem vártam el tole sok mindent csak egy egyszerű sziát.

2019. aug. 7. 11:17
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megsértetted valamivel?
2019. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez itt nem cset...

Az oldal üzenetküldő rendszere inkább levelezésre van kitalálva, kb. mint az e-mail. Ha valakivel e-mailt váltasz, akkor sem úgy kezeled (gondolom), mint egy real-time beszélgetést... ha van időd, mondanivalód, válaszolsz, ha meg nincs, akkor nem. Itt is így működik a dolog.

Nekem is volt olyan, hogy valakivel váltottunk pár értelmes levelet, aztán miután kiveséztük a témát, már nem volt több levélváltás.

Ha annyira jó volt a beszélgetés, miért nem mentetek át más platformra, messenger, viber, skype, akármi... Ott már elvárható, hogy valaki lezárja az aktuális üzenetváltást - itt nem.

2019. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 12:45


Biztos vagyok benne hogy nem,semmi olyat nem mondtam neki.

2019. aug. 7. 13:13
 17/19 A kérdező kommentje:

ma 12:59


Igazd van csak először szeretem egy kicsit jobban megismerni az embereket,volt már párszor ilyen hogy megadtam az elérhetőségeimet kicsit beszéltünk aztán kb én kérdezem tőle mindig ő meg csak válaszolt ritkán,soha sem kérdezett, inkább hagytam.

2019. aug. 7. 13:16
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Észrevette a főnöke, h nem dolgozik és most figyeli..
2019. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

ma 15:21


Csak ez lehet, he he

2019. aug. 7. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!