Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó bulizás címszó alatt...

Miért jó bulizás címszó alatt berúgni, és egyesek miért nem növik ezt ki?

Figyelt kérdés

Bevallom, hogy nekem is volt egy olyan időszakom, amíg ez jelentette a szórakozást, a baráti társasággal összegyűltünk a város egy frekventáltabb helyén, illetve néha egymásnál, vagy valamilyen szórakozóhelyen (értve ide a kocsmát is), és addig ittunk, amíg le nem részegedtünk. Általában alacsony minőségű, kommersz italokat vettünk, olcsó borok (La Fiesta), vodkák (Royal, Kalinka), és a legkülönfélébb sörök, gyakran a lehető legmagasabb alkoholtartalmút.


Az elején mindig jó volt, amíg lehetőség nyílt értelmes társalgásra, de általában elég hamar "hülyére ittuk magunk", ami mindenkiből más hatást váltott ki, belőlem leginkább azt, hogy bődületes baromságokat mondtam, amellyel baromira megaláztam magam, csak abban az állapotomban nem fogtam fel.


Ez az időszak 17 éves koromtól, 20 éves koromig tartott, nem mondom, hogy minden hétvégén ez volt, mert nem, de évi 6-8 alkalommal biztos.


Aztán egyre kevésbé éreztem ezt élvezetesnek, és találtam inkább kínosnak, és a legkevésbé sem szórakoztatónak. Mostanra évi 2-3 alkalommal iszom csak, és akkor is maximum 1 pohárral, mert mások tukmálnak, de már ennek sem igazán tervezek engedni. Nem értem, hogy egy baráti összejövetelhez miért kell feloldani a gátlásokat, hiszen ilyen társaságban amúgy is az lenne a normális, ha meg tudunk nyílni a másiknak, annak pedig végképp nem látom az értelmét, hogy seggrészegre igyuk magunk, hogy semmit ne fogjunk fel a minket övező világból.


Azt pedig borzasztó látni, hogy felnőtt, családos emberek is ezt teszi, sok esetben a gyermekeik szeme láttára.



2019. aug. 7. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki másképpen ereszti le a gőzt.
2019. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Ennek azért jobb módjai is vannak, amellyel nem teszi magát tönkre az ember. A barátok és a család társasága, egy kellemes beszélgetés nem elegendő?
2019. aug. 7. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most azon akarsz vekengeni, hogy kinek mi a jobb?
2019. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Szerinted az, hogy valaki a sárga földig issza magát, és azt sem tudja, hogy mi folyik körülötte, az jó neki?
2019. aug. 7. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok. Kb 1 éve ittam utoljára ilyen durván le magam és nagyából 4 hónapja rugtam be utoljára.


... de 2 hónaponta van, hogy beiszok 1db sört valakivel, ami igazán semmit sem csinál.


Szóval egyátalán nem iszok sokat és programjaim nagyrésze józanon történik, de van az az évente 1 alkalom amikor igen is jó hülyére inni magad és maximálisan elengedni minden értelemben.

2019. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ööö... igen, lehet hogy jó neki. Különbözőek az izlések.
2019. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem mindenki olyan különleges kis hópihe, mint te.
2019. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!