Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a buliban...

Miért van az, hogy a buliban jófej vagyok, másnap meg kibeszélnek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, rengeteget járok bulizni. Szoktam nem keveset sörözni, dohányzom is, de ez nem kirívó, a társaság 90%-a ezt csinálja. Mindig hívnak, úgy érzem elég népszerű vagyok, jók a beszólásaim is, sokat nevetünk. Reggelig megy a buli, táncolunk, aztán valahogy hazakeveredek.

Többször visszahallottam már, hogy én milyen gázul viselkedtem, rlszegen az asztalon táncoltam, szóval kapom a fejmosást. Azt nem értem, hogy akkor a buliban miért tapsolnak, meg biztatnak, amikor ez van?

Aki a legjobban tapsol, másnap az mondja, hogy gáz vagyok. Ez miért van?



2019. febr. 17. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert ők is részegek, meg te is. Részegen ez jó buli nekik is, neked is, de józanul már gáz. Szerintem ennyire ne idd le magad, csak annyit, hogy jól érezd magad, akkor még tudni fogod, hogy hol a határ.
2019. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Mert ilyenek az emberek...


Amúgy meg ha más nem táncol részegen az asztalon, és nem akarod hogy rólad beszéljenek, akkor te se táncolj részegen az asztalon.

2019. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Részeg ittasok vagytok...ennyi.


S igen...elég gáz vagy/vagytok.


Lehet intelligensen s önkontrollal is kikapcsolni...nem pedig ilyen aljanép módon.


Én már gyerekként s kamaszként is lenéztem az ilyeneket, huszonéves fejjel pedig méginkább megvetem a lealacsonyodottakat. 😂


Büszkeség s a női tartás manapság egy ritka s legnagyobb kincs. ^^


A hasonlóan "kikapcsolódó" korombeliek/suli társak életvitele nagyon durván meglátszik rajtuk.


Mintha +20-30évvel idősebbek lennének, míg én közeledve a 30hoz 10-12 évet letagadhatok, persze edzek s karban tartom magam testileg, lelkileg s mentálisan is.


Válts mielőbb életstílust amíg nem késő.

2019. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!