Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a hülye élet felfogás,...

Mi ez a hülye élet felfogás, hogy 16-20 évesen első barátnő és féktelen bulizás,23-25 évesen gyerek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk én se értem, hogy miért lett olyan nagy divatja annak, hogy 25 év alatt szinte már kötelező jelleggel szülni kell minden lánynak. A volt osztálytársaim (mármint a nőneműek) 90 százaléka már kipottyantott magából legalább egy lurkót, aztán persze a többségüknél hamar elmúlt a kezdeti nagy szerelem, és ott maradtak egyedül egy babával. Költözhettek vissza anyuékhoz.

Mondhatom, ezért aztán rohadtul megérte...


25/F

2019. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, eddig sem szólt az életem a bulizásról, de mindig is arra vágytam, hogy fiatal anyuka legyek. Hát erről mostanában teljesen lemondtam, és a következő legalább 5 évben nem is szeretnék. Nem azért, mert nem lenne hova és akivel felnevelnem, hanem mert istentudja mi lesz a világgal, ha igy haladunk, és azért, hogy küszködjek, majd ő is egész életében küszködjön, akkor inkább leélem az életem egyedül, és mindenkinek jobb. Legtöbb fiatal nem gondolkodik előre, és a gyereket sem tudatosan neveli, igy nem csoda, hogy legtöbben nem törődnek a jövővel.
2019. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokaknak már 14 évesen van barátnőjük, amivel szerintem az égvilágon semmi baj sincs.


20-23 éves korig a bulizás is teljesen normális. Mikor éljék ki a vágyaikat és próbáljanak ki új dolgokat az embereket? Majd 40 évesen?


Meg ez az az időszak, amiben a legtöbb új emberrel találkozunk egyetem alatt. Ez még egy picit kötetlen lét. Még nem várják el, hogy álom állásod legyen, stabil kapcsolatod stb.. itt még ponthogy megtudod csinálni azokat a dolgokat amiket amúgy nem tennél vagy félnél kipróbálni.


Igaz, én inkább 30 fele akarok gyereket, de ha valaki 23-25 fele szül akkor lesz majd nagyából olyan korú szülő mint mostaniak, ami szerintem jó is lehet.


Nem értem a kérdést :D Mért lenne hülye ez a felfogás?

2019. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!