Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan zajlik egy Missh koncert?

Hogyan zajlik egy Missh koncert?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú? Melyek azok a zenék amik 100% hogy lesznek majd?(címeket írjatok légyszii) Aki volt már,mi a véleménye? Tapasztalatok?😊

2019. aug. 12. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Felmegy beállva a színpadra, megy a playback, aztán a koncert végén balhézik.
2019. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Nálam sehogy nem zajlik
2019. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értelmeseket légyszi:)
2019. aug. 13. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
2019. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én személy szerint amin voltam nem tetszett, mivel az elején amikor megláttam a szívverésem is megállt akkora rajongója voltam, de nagy csalódottságot váltott ki belőlem a koncert. Nem is beszélt a közönséghez, csak lenyomta úgy ahogy volt, szárazan. Ezt azután állapítottam meg, miután ott lehettem egy Essemm koncerten mert ő meg olyan normális volt végig szórakoztatta az ott lévő embereket, látszott rajta, hogy élvezi amit csinál, végig szemkontaktust tartott az emberekkel, még meg is köszönte hogy ott lehetett, a végén még képet is csinálhattam vele, és válaszolt is arra amit mondtam. Ezzel szemben Misshnek az egész kényszer, senkire rá sem nézett, mintha nem is érdekelné hogy vannak rajongói egyáltalán, csak meglegyen ez a koncert is. Azóta már nem is követem, nem izgulok már azon hogy most mit fog kirakni facera, vagy mit tudom én,mert rájöttem,hogy mint ember, és ahogy viszonyul másokhoz,vagy úgy bármihez, nem kedvtelésre méltó. A zenéit hallgatom néha-néha, mert attól még a hangja az jó, de a szöveg mögé már inkább nem néznék. A kérdésre válaszolva pedig én a Merci album turnéjáról voltam egy fellépésén, azokat a zenéket adta elő + még volt a ribnc vagy, a neked tesó nincs, 60 nap, és ennyire emlékszem.
2019. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!