Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Kik mennek a holnapi (május 11-i) budapesti Zaporozsec-koncertre az Instantba?

Érdekel, hogy a kérdést olvasó gyakorizók közül hányan szeretik és hallgatják a zenéjüket :)

Aki egymaga van és szeretne csatlakozni, az nyugodtan jelezze, akár privátban is :) 25/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: Zaporozsec, koncert, instant, buli, emszercénégyzet

máj. 10. 19:45  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

A srácok bitang jó koncertet és hangulatot csaptak, érdemes volt elmenni! :)

Aki utólag szeretne a koncertről, élményéről vagy a zenekarról írni, ne fogja vissza magát :)

# 1/1Időpont máj. 12. 00:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
El menjek 16 évesen a testvéremmel és 20 éves barátaival május 1-re?
Van valakinek egy jegye, amit megvehetnék tőle a Május 24-ei Szabó Péter szegedi előadására az Ifjúsági Házba?
Azt mondták hogy egy amerikai megjósolta, hogy május 17. -én ki fog törni a III. világháború. Azaz ma. De én nem látom semmi jelét. Jó persze az amerikaiak mindent tudnak de ez...
Melyik suliból valók, akik a tatai öreg tónál lévő táborból május 4. én mentek haza?
Ki hova jar szorakozni?
Tegnap este volt kint a Horti majálison?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!