Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti miként reagálnátok, ha egy...

Ti miként reagálnátok, ha egy barátotok nem akarna alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Egy ideig simán lehetett vele iszogatni, majd egy alkalommal annyira lerészegedett, hogy után már csak ritkán ivott, most pedig már egyáltalán nem akarna alkoholt fogyasztani.


Velem ez a helyzet, de folyamatosan leszólnak miatta a barátaim, és erősödnek, hogy márpedig inni kell, de nem akarok, amiből vita van, egy pár hónapja már nem is megyek velük olyan programra ahol nagy valószínűséggel ivásra kerülhet sor.


2019. aug. 21. 12:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy te csak a hülye részegekkel érzed jól magad. Inkább nézz fel a barátodra, hogy nem iszik és álld meg te is.
2019. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet, hogy van benne igazság, mármint abban, hogy csak ivó cimborák, mert azóta, hogy nem iszom ritkábban is keresnek.
2019. aug. 21. 13:15
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt problémájuk van veled a körülötted levő embereknek akkor ők nem a barátaid hanem max az ivó pajtikáid. Máshol kéne barátokat keresned, ahol nem okoz gondot az az embereknek, hogy nem akarod tönkrevágni magad.
2019. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg nekik nyugodtan és őszintén, hogy te most nem szeretnél inni :) Mindenkinek a saját, önálló döntése, hogy mit fogyaszt. Normális emberek megértik és elfogadják.

Én 2 évig egyáltalán nem fogyasztottam alkoholt, mert nem kívántam stb. Most már néha lecsúszik egy-egy cider, és jól is esik, szóval bármikor változhat az ilyen. Amíg nem ittam egyáltalán,sokan beszólogattak, de egy idő után simán lepereg már az emberről :D sőt, voltak olyanok, akik részegen nekem magyarázták, hogy mennyire tisztelnek engem, amiért ennyire tartom magam..

2019. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!