Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, ti hogyan reagálnátok?

Lányok, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A múltkor eszembe jutott, vajon mi lenne ha fognék három lapot, felírnám rájuk, hogy like, super like és elutasítás. Odamennék egy random lányhoz és csak annyit mondanék: "szuper like", utánna pedig a papírt a kezébe adnám. Vajon mi lenne a reakció egy társkeresős dologra élőben? :D Szerintem megszólalni se tudna.


Bocsi ha rossz kategória.


2019. jún. 8. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne.

Szerintem többre mész egy "demegbsználak" félszólítással. Ennek van esélye, igaz nagyon kevés, de legalább van.

2019. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Aki nem ismeri az alkalmazást, az nagyon hülyén fog rad nézni, aki ismeri, az meg csak egy kicsit 😂


De én nem dijaznam személy szerint 😃

2019. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Még tinderen is gáz a szuperlájk. Általában a legcsúnyább, legelkeseredettebb pasik használják...
2019. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

És te mit reagálnál zsinórban x db face to face elutasítás után? :D


Ne menj oda random lányokhoz, és ne alázd meg magad (mert árulni magadat megalázó). Olyan lányoknak udvarolj, akik tényleg tetszenek és próbálj meg méltó lenni a szeretetükre.

2019. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Pont annyi érzést váltanál ki belőlem, mint azok a műsánta férfiak, akik kéregetni jönnek oda. “Jaj, ne már, hülyének látszom, hogy minden gyökér engem talál meg?!” körülbelül ennyit.
2019. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szépen visszaadnám a kezedbe a lapodat és arrébb állnék. Igaz, most már így a válaszok fényében legalább képben lennék, hogy mi a jó bánatot akarsz, mert hál'Istennek sosem szorultam ilyen baromságokra, mint a tinder.
2019. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elejteném a lapot, és fintorogva otthagynálak, majd a barátnőimmel találkozva elmesélném, hogy valami szerencsétlen hogy próbálkozott.
2019. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pofán vágnálak.Mégis mi bajod van? És egyáltalán ki vagy?Felkiáltással.
2019. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nevetnék az ötleten és téged utána ki is röhögnélek, majd otthagynálak, de legalább szereznél nekem egy vicces élményt. Úgyis azt hinném, hogy fogadásból vagy heccből csináltad, semmi komolyat nem látnék bele.

Ha esetleg egy pubban teszed ugyanezt, talán egy sört is megiszom veled, de a számom nem adnám meg és az életben többet nem találkoznánk.

Szóval ha valakinek van némi humorérzéke, talán egy futó beszélgetést el tudsz érni. És ez a legtöbb. De mást aligha.

2019. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szórólaposztogatókat is messze kikerülöm.

Amúgy megnézném, hogy nyomnál a kezembe bármit. Megfogod a kezem, szétfeszíted a ujjaim? Olyat rúgnék alád hogy csillagokat látnál.

2019. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!