Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak en vagyok ilyen, vagy...

Csak en vagyok ilyen, vagy tenyleg fura ez a viselkedes?

Figyelt kérdés
Mindig is furcsalltam, hogy a velem egykoruak miert raknak ki olyan kepeket a netre, amit utana siman fel lehet ellenuk hasznalni. Felmeztelen kep, drogozos kep, stb. Meg ilyen instagram biok, hogy bad bitch, a varos k**vaja, meg hasonlok. Az egyik baratnom is 25 evesen kiir ilyet, hogy “ne vagj fel azzal, hogy mar megb...sztal”. Ez csak szerintem gaz? Foleg, hogy egyetemre jaro egyenekrol van szo, es koztudott, hogy eleg sok fonok nezi az alkalmazottak profiljat - de ne is legyen szo munkarol, egyszeruen nem hiszem, hogy barkit is komolyan vennenek ilyenekkel a profiljan. Nem vagyok konzervativ, de nekem valamiert ezek furak:D L18
2019. aug. 21. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen gáz, de vannak sajnos olyanok akik nem túl előrelátóak, mint ahogy te is tapasztaltad jelen kérdésed tárgyát képező egyéneknél.
2019. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem számolnak a következményekkel. Nem volt még ilyen incidensük, bátrak de ez visszafelé is sülhet el. Amúgy amivel nincs semmi baj, engem nem zavarnak az ilyen emberek, mindenkinek megvan a saját dolga. Lehet furának fura, igaz én sem csinálok olyat, amiket megosztok idézeteket esetleg facebookon vagy cikkeket az ismerőseimből kb 5 ember van aki érti is hogy mit osztok meg, de nem érdekel nem azért osztom hogy kit érdekel és kit nem. :D 22/F
2019. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Furcsa ismerőseid vannak. Önmagában az, hogy valaki egyetemre jár nem jelent sokat, de még az sem feltétlenül ha el is végzi. Azért a facebook profiljukat rendbe tudják tenni, én is beállítottam, hogy semmi ne látszódjon.
2019. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
le kell mentegetni ezeket, aztán, ha felelős pozícióba kerülnek, lehet zsarolni...
2019. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!