Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedul "programokat szervezni...

Egyedul "programokat szervezni" tenyleg nem gaz?

Figyelt kérdés
lejjebb olvastam egy kerdest ahol a srac (vagy no) egyedul ment el egy varosba setalgatni es kavezgatni. szerintetek ez nem fura? vagy csak bennem van ezzel kapcsokatban egy eleg nagy szegyen erzet? marmint nekem az egyeduli setalgatas es kirandulas semmi elvezetet nem nyujt. nem azt mondom, h egyedul nem lehet inni egy kavet vagy venni egy sutit, de az alapvetoen tarsas programokat egyedul csinalni nem fura? marmint peldaul szetnezni egy varosban meglatogatva azok nevezetessegeit nem egy csoportos vagy haveri programnak kene lennie?
2019. aug. 18. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Se kapcsolatfüggő nem vagyok, se nem érzem feltétlen rosszul magam egyedül.

Elég gyakran fordul elő, hogy elindulok 1-2 óra felé és este 10-re érek haza, közben lesétálok vagy 6-8 km-t, beülök enni vagy kávézni, esetleg sörözni valahova, aztán megyek tovább. Egyedül. A folyóparton kifejezetten szeretek sétálni, és a zenémmel meg a gondolataimmal tökéletesen elvagyok. Néha kifejezetten utálnám, ha megzavarna ebben bárki is. Néha jó lenne, ha nem egyedül lennék, nyilván. Viszont így is meg tudom találni azt, ami számomra kellemes. Hogy erről meg ki mit gondol, arra magasról teszek rá.

2019. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, h van aki ezt csinalja, en ezt nem vitatom. setalni is vannak akik egyedul mennek, vagy futni, ezt is ertem. ezek meg nem is furak, van amikor az embernek jol esik kiszelloztetni a fejet. de amikor mar az ember egyedul szervez programokat maganak az tobbsegileg elfogadhato es nem kinos, nem neznek furinak? ertem, h teged nem erdekel mas velemenye, de nem ezt kerdeztem tulajdonkeppen. hanem, h masnak mi errol a velemenye.
2019. aug. 18. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért fura? Én is egyedül vagyok, és magamnak szervezek programokat. És remekül érzem magam. Semmi szükség ehhez haverokra vagy társaságra.
2019. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Érted, de nem érted. Akkor most érted, vagy nem?

Én nem érzek szégyent, mert rég nem érdekel, nem függök már más véleményétől.

A személyes véleményem pedig, hogy nincs ezzel az egésszel semmi baj, és aki egyedül is jól érzi magát, tud valamit amit a többség nem. Megbékélni önmagával, élvezni a saját társaságát.

A mai ember nagyon-nagyon fél egyedül lenni a saját gondolataival...

2019. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy kiabrándító amit írok, de ha tudnád masok mennyire tesznek rá, ki mit csinál, nem is kerdeznéd ezt.

Szerintem nem fura ez, es masok meg mondom letojják kit latnak egyedül, kit mással kavézgatni vagy múzeumlátogatni.

2019. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hétfőn egyedül mentem hullócsillagokat nézni, találtam is egy jó helyet a tóparton ahol csak álltam, mindenki mellettem csapatostúl volt, furi érzés, de én még túrázgatni is egyedül megyek, nincsenek barátaim.
2019. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Indulj egyedul,aztan a vegere lehet nem leszel egyedul. Kerd kolcson vmelyik szomszed kutyajat. Tapadni fognak rad az emberek. Az etelt is legjobb megosztani egy kutyaval. ❤️
2019. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A világ legjobb dolga egyedül utazni szerintem. Mindig lenne kivel mennem, de sokszor inkább egyedül megyek. Más programokat se gáz egyedül szervezni, mi lenne ebben a gáz? Mondjuk én nem akarok megfelelni senkinek, főleg nem random idegeneknek, akiket soha nem látok többet az életben és mások véleménye nem befolyásolja az életminőségem, nálam itt kezdődik a felnőtt lét..
2019. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval, zöld pacsit kapott!!! Imádok egyedül utazni, hogy senkihez nem kell alkalmazkodni, oda megyek ahova akarok, és addig maradok amíg kedvem tartja :)))) A világ legjobb dolga!
2019. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!