Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek rám furcsán az...

Miért néznek rám furcsán az emberek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam kutyát sétáltatni a parkban.

Jött 3 öreg asszony és furcsán , sőt gonoszul néztek rám. Aztán nagyon halkan beszéltek valamit. Valami olyasmit is halottam amiben benne volt a "lop" szó.

Nem sokkal később a kutyát hazavittem. Elindultam a Buszpályaudvarra mivel a barátnőm a közeli faluban lakik. Oda is értem a buszhoz. A sofőr furcsán nézett rám majd morgott egyett és azt mondta hogy takarodjak. Aztán elindultam hazafelé és majdnem elütött egy autó pedig szabályosan közlekedek. Most miért akarhatnak ennyire eltaposni az emberek?

Ma délután is voltam fagyizni és láttam a padon hogy ült egy csaj és elkezdett dühösen nézni rám. Nem sokkal később megtudtam hogy külföldre költöznek a nagyszüleim de még csak el se köszöntek ,levelet hagytak csupán. Lehet ők is előlem menekültek pedig én semmi rosszat nem csináltam semmivel és senkivel. Normálisan viselkedek , az öltözésem is átlagos. Úgy érzem sose lesz vége ennek a "furcsaságoknak".

Ti mit gondoltok?

Nem tudom hogy mi lesz később , én a jelenre koncentrálok. Éppen ezért esik rosszul hogy az emberek így viselkednek velem. Fogalmam sincs hogyan tudnék változtatni. Nem hinném hogy mondjuk egy költözés után megoldódna. Reménytelen a helyzetem. 😢



2019. aug. 10. 18:22
 1/7 anonim válasza:
az atlagos oltozeten mit ertessz? szakadt nadrag meg ilyenek? nekem afro fonott hajam van sima szokebe es ram is igy neznek csak en tudom hogy ezert multkor egy oregasszony a szemembe mondta rendesen. de am nem csinaltal a nyilvanossag elott valami hulyeseget?? 17F
2019. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Jajj szivem... biztos csak véletlen volt, nem haragszik rád mindenki.

Nekem is volt ilyen napom, aztan kesobb megtudtam h az egyiknek csak szar napja volt, a másik félreértett valamit stb.

Fel a fejjel!

2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Semmit nem csináltam.

Most ebben a pillanatban egy rendőr betörte az ablakomat.

Mostmár itthon is félni kell.

2019. aug. 10. 18:35
 4/7 anonim válasza:
100%
na innen derult ki hogy kamu koszi hogy nem kell rád tobb idot pazarolnom
2019. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2019. aug. 10. 18:55
 6/7 Klau97hun ***** válasza:
Jelentve 😉
2019. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Róluk szól nem rólad. Egy percet se pazarolj ilyenekre. Lehet beszartak és féltek megérzed a szarszagot. Lehet ezer oka, de tuti nem miattad van.
2019. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!