Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Pénteken találkozom az egyik barátnőm barátaival és nagyon izgulok mert tökre félek hogy nem fogok jól kijönni velük. Tudnátok mondani néhány tanácsot hogy pl. Milyen témákat tudnék felhozni vagy akármi? Igazából bármi amivel nem az lesz az egész vége hogy egyedül telefonozok segítene...


16/L



2019. aug. 22. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy bele fogsz jönni. Ha nem, akkor kövesd a barátnőd reakcióit az eseményekre, sőt, inkább mondd ezt el neki, amit ide írtál, meg fogja érteni, ha igaz barátnő. Add önmagad, ez nagyon fontos!
2019. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélj olyan témákról, amikről szoktál a barátaiddal. Első találkozás lesz, biztos nem csak te izgulsz emiatt. :)
2019. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül telefonozás a vége.. Ha igy foglalkoznak veled ezek nem barátnők. Ne ilyen közösséget keress 16 évesen, azzal foglalkozz aki csak veled foglalkozik és melletted van, az az igazi barátnő..
2019. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó nem én vagyok az egyetlen barátnője szerintem tök normális ha vannak más barátai is és amúgy ilyen buli szerűség lesz. De azért neked is köszönöm!😊
2019. aug. 22. 08:25
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, megértem ha nem vagytok egyedül barátnők, de ha téged kirekeszt, akkor az máris nem jó.. Már nem mint ha nekem olyan sok tapasztalatom lenne, velem szóba se állnátok lányok, nem hogy buliba hivjatok :D Bár én elitélem az ilyen bulizás szerűségeket..
2019. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj neem dehogy nem rekeszt kii csak én parázok egy kicsit hogy jól ki fogok-e jönni a többiekkel de nem azért mert ő kirekesztene.
2019. aug. 22. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja értelek, okés..

Szerintem ne parázz rá, mert nem a többiek számitanak, hanem hogy ő még melletted lesz-e. Az igazi barát akkor se dob el ha a többivel nem jössz ki jól :) Szerintem nem érdemes aggódni ezen.. Ha tudnád nekem min jár a fejem folyton, elfelejtenéd ezt a butaságot és inkább örülnél hogy van aki egyáltalán megkérdezi tőled "hogy vagy?". Tőlem nincs aki megkérdezze. Tudd meg hogy mennyire jó barát, és ha "átmegy" akkor ne parázz :)

2019. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!