Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti voltatok már így ezzel...

Ti voltatok már így ezzel szilveszterkor? Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és az az igazság, hogy nem szeretek bulizni. Útálom a hangos, igénytelen zenét a sok részeg emberrel a nyakamba. Minden egyes ismerősöm, akivel néha járok valahova, az ilyen helyre megy bulizni és mehetnék én is, de nem akarok. Tök szívesen mennék valakivel/valakikkel nyugis helyre beszélgetni, meg ilyenek, nem akarok szilveszterkor itthon ülni, de nincs kivel, mert mindenki megy ezekre a sz*rokra, akikkel jóba vagyok és magányosnak érzem magam. Szerintetek mit tehetnék?

2017. dec. 29. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetős estében én szívesen benne lennék.
2017. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2017. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Haha :D Jó 15 éve így vagyok vele.

Minden álmom egy virslizős-filmezős-pezsgőzős-beszélgetős-sütizős-társasozós (!) szilveszter egy néhány fős társaságban.

Ez kb esélytelennek tűnik.

Mondanám, hogy én vagyok a te embered, de 35 vagyok.

2017. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele én is, nekem is kimarad idén a szilveszter, de nem is bánom. Valahogy eleve nem szeretem, hogy ilyenkor mindig erőltetik, hogy bulizni kell.
2017. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok: igen ez meg a másik, annyira erőltetett. Sok embernek nincs is kedve hozzá, de azért elmegy valami kényszerprogramra, hogy elmondhassa, hogy volt valahol. Nem tudom ennek mi értelme.
2017. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Bulizni nem igazán szeretek, én is inkább ilyen baráti összeülős, társasozós programra vágynék, de nincs kivel mert a barátaim inkább bulizni szeretnek. Mindig eltervezem hogy na majd jövőre de sosincs belőle semmi :D most meg vagyunk hívva egy kisebb összejövetelre, ott leszek.

23N

2017. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Rendezzetek egy bulit s csapjátok le a villanyórát-nincs áram s lesz beszélgetős buli gyertyákkal bár a trendi nyomoréka képes telefont cincogtatni, de hát azt is érheti baleset;)
2017. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én minden Szilveszterkor így vagyok, mióta az eszemet tudom, de nekem jó így. Az igaz, hogy hiányzik a párom (távkapcsolatban élünk, csak a Karácsonyt töltjük együtt, az újévben találkozunk újra), de a szüleimmel és a nagyszüleimmel mindig jókat eszünk/beszélgetünk. Igazából szinte csak ilyenkor tudunk együtt tölteni mindannyian több időt, a Karácsonyon kívül, mert apu mindig sokat dolgozik, én meg állandóan tanulok, szóval ez egy jó alkalom arra, hogy együtt legyünk. Ezerszer inkább ezt választom, mint a bulizós/részeges Szilvesztert.


L/19

2017. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy nekem írhatsz. Huszonéves srác BP :)
2017. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóról szóra így vagyok én is:D

Tavaly még mentem a többiekkel bulizni, de idén inkább már kihagyom, itthon maradok és családi szilveszter lesz.

2017. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!