Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon berúgtam. Hogy küzdjek...

Nagyon berúgtam. Hogy küzdjek meg a szégyennel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A családon belüli fiatalokkal (akik egyébként mind idősebbek nálam) összeültünk iszogatni én pedig éhgyomorra leültem házipálinkát inni. 4-5 felesre emlékszem azon túl semmire. Teljes képszakadás. Azt mondták még utána is ittam, de nem emlékszek. Még annyi rémlik hogy az udvaron hánytam tömény alkoholt. Nagyon lejárattam magam, nem bírtam járni úgy ráncigáltak a fiúk, hánytattak. Utána a szobában is összehánytam az ágyat, ott ültek mellettem csomó ideig, szerencsétlenek nézték, hogy hányok. Nagyon szégyellem magam, el sem tudom mondani mennyire. Csak ezen kattog az agyam, hogy most mennyire lenéz mindenki. Akkora barom vagyok, hogy öntudatlanra ittam magam, hogy cipelni kellett. Nem emlékszek semmire. Hogyan tudok megküzdeni ezzel a szégyenérzettel? Undorodom magamtól. Egyébként ittam már, rúgtam be (bár egy évben max 2x), de ennyire még soha. Legszívesebben meghalnék most. Tudtok valami hasznosat mondani nekem?
2019. aug. 23. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy engedd el. Felesleges már ezen rágódni.
2019. aug. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem túl vígasztaló ez, de minden csoda három napig tart, hamarosan elfelejtik majd. Ha gondolod, kérj elnézést, juttasd kifejezésre hogy mennyire kellemetlen számodra és kérd meg őket, hogy jövőben ne hozzák fel e témát soha semmilyen körülmények közt ill. másoknak se említsék.
2019. aug. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne utáld magad, ne undorodj magadtól, ne gyötörd magad lelkileg.
2019. aug. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban a családban, ahol az új generációk intézményesítve részegednek le, ott ebből nincs semmi.

Pár hétig max poénkodnak rajta, aztán elfelejti mindenki

2019. aug. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ebben nincs semmi. Nálunk normális hogy mindenki hányásig issza magát, de nem csak az körömben. Nem kell szégyellned magad, lefogadom ők is rúgtak már be úgy hogy a földön fetrengtek.
2019. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet is meg kell tapasztalni! :-)

És nálad most jött el ez az idő.


A 18.-ik születésnapom után 2 napig hánytam sugárban...


+ beültünk egy taxiba úgy, hogy egyikünknél sem volt pénz. :D Azt tervezgettük, hogy mikor ugrunk ki, merre futunk és hol találkozunk utána.


Végül hozzánkvetődött egy srác, aki kifizette :D :D :D


Nyugalom!!! :-)


Balázs (20)

2019. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!