Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen témákról beszéljek egy...

Milyen témákról beszéljek egy új usztálytársal az első napon?

Figyelt kérdés

Ha eléggé zárkózott vagyok, mindig azt gondolom, hogy senkit nem érdeklek, pedig utólag tudom meg, hogy nem így volt.

Szeretnék nyíltabb lenni, már van bőven önbizalmam, de még mindig visszafog valami egy kicsit. :)


2019. aug. 27. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már bőven van önbizalmad, akkor örülj neki, hogy valami azért mégiscsak visszafog egy kicsit. Annyi kell.
2019. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te is új leszel, meg mindenki más is, vagy csak tudod előre, hogy lesz egy új ember?
2019. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most lesz egy teljesen új osztály, ahol szinte senki nem ismer senkit.
2019. aug. 27. 19:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, ettől nem lettem beképzelt vagy valami, csak inkább nem érzem kevésnek vagy rossznak magam, hanem valamennyire ellenkezőleg. Nem tudom elmagyarázni, csak a beszélgetésekben nem tudom változtam-e emiatt tartok a dolgoktól, régebben az volt, hogy mondtam volna de nem mertem, most már talán menni fog.
2019. aug. 27. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Pl: honnan jott, ismer-e mar vkit a sulibol, h telt a nyara, van-e baratja.
2019. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést, hogy ha valaki majd beül mellém, vagy én beülök valakihez, és vele.
2019. aug. 27. 19:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Adja magát a téma: meséld el, hogy lehet, hogy te 16 évesen jársz együtt olyanokkal, akik még csak 14-15 évesek.
2019. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ilyen alap ismerkedős kérdéseket szoktak ilyenkor nem? Én amúgy tudnék szerintem miket mondani, csak az az érzés van bennem, hogy lehet nem érdekli a társaságom vagy nem tudom. Szerintem az lesz, hogy próbálok majd nem gondolkodni ilyesmin, ha valakit nem érdeklek, majd elmegy vagy beszélek mással akkor.
2019. aug. 27. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érsz be a terembe, leülsz egy szimpi, egyedül ülő mellé, ha nem, akkor egy üres párba, és várod, hogy melléd üljenek. Ha ez nem jön be, lehet sz évnyitó alatt ülsz/ állsz olyan mellett, akivel tudsz beszélni

Hogy miről? Bármiről. Hobbi, család, nyár, zene, könyv, unalmas igazgatói beszéd, miért ide jelentkezett, akármi

2019. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A magyar nyelvtant javaslom témának.
2019. aug. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!