Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van, aki csakis ezért...

Más is van, aki csakis ezért csináltatott Facebook profilt?

Figyelt kérdés

Én sose akartam fent lenni rajta, nem érdekelt. Se instám, se twitter, se nem tudom mi van még nincsen.


Viszont 10. osztályban nagyon sok programot az ismerőseim már facebookon beszéltek meg saját csoporton belül, amiből én ugyan értesítve lettem (telefonon hívtak, sms-t küldtek), de zavaró volt, hogy folyton csöngött a telefonom, vagy volt olyan, amiről szimplán elfelejtettek szólni, így lemaradtam egy kirándulásról vagy egy összejövetelről..


A suliban a tanár osztálycsoportban küldte az anyagot (nekem külön e-mailben valaki átdobta, persze hiányosan, egy csomó minden lemaradt így nem tudtam felkészülni rendesen).


Úgy éreztem mivel nincs facebookom, elvesztem a kapcsolatot az emberekkel, lemaradok mindenről.


Csináltam egyet, az első fél évben még úgy használtam ahogy illik, jelöltem, lájkoltam, osztottam, új dolog volt. És eddig tartott a varázs, a profilképem 4 éve nem változott.

A régi barátok feloszlottak, iskola már évek óta nincs, szóval már nem használom a facebookot. Néha felnézek marktplace-re, de nem töltök fenn 10 percnél több időt.

Messenger van, de csak arra használom, hogy a barátomra ráírjak mi legyen a vacsora, vagy kell-e valami a boltból :D


2019. szept. 2. 12:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja, és apa is mindig az én facebookom használja, mert neki sincs.

De pl. ha étterembe menne, vagy valamit megnézni, sok facebook oldalt csak úgy lehet megtekinteni, ha be vagy jelentkezve. Profil nélkül pedig nehéz.

Ezért megadtam neki a jelszavam, nézzen meg ott amit akar...


Bár ő kamu profilt sem szeretne, pedig azzal egyszerűbb lenne, de azt sem akar. Nagyon face ellenes.

2019. szept. 2. 12:39
 2/14 anonim válasza:
76%
Igen. Nekünk is csak azért van,mert minden ovis, sulis, táncos csoport azon van a gyerekeknek. Utáljuk, de sajnos muszáj,mert máshogy nem értesítene senki.
2019. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is sulis dolgok miatt csináltam anno facebook profilt,amúgy én sem vagyok nagy pártolója.:)
2019. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel hogy miért csináltál face profilt?
2019. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Egy csomó ember van így vele, nem vagy különleges. Csak nem veszed észre.
2019. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Sose fogom ezt a sok Face ellenes gyökeret megérteni.

Elég korlátolt elmék lehettek...

2019. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak azért van mert ingyen lehet chatalni bàrkivel. Szóval csak a messenger miatt. Egyszer töröltem, eltünt a messenger is úgyhogy gyorsan visszavontam a törlést. Nincs messenger, facebook nélkül.
2019. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Én meguntam a sok hülyét csak trollkodni járok fel meg marketre ha akarok venni valamit
2019. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak így elég sokan.

(És 90%-uk úgy érzi, hogy ő különleges hópelyhecske.. :DDD )

2019. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Nem lenne probléma a Face-el, ha nem lenne egyre több értelmetlen baromság beleépítve.

2019. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!