Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez már megint miféle hülyeség...

Ez már megint miféle hülyeség a Facebook-tól?

Figyelt kérdés
Rámentem egy publikus eseményre, több száz meghívottal. Azt vettem észre, hogy csak és kizárólag az ismerőseimet látom a vendéglistán, már aki jelölt rajta valamit, hogy pl. ott lesz-e. Mind az ott leszek, talán, meghívottak listáján csak az ismerőseim vannak. Akik nem az ismerőseim, azokat egyáltalán nem lehet látni. Most ennek mi értelme van, hogy nem láthatod, hogy az ismerőseiden kívül kik lesznek ott egy eseményen?

2019. júl. 12. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ez ilyen.


Szerintem kár idegelni magad, inkább töröld a facebookot és fellélegzel meglátod!


Egy csomó stressztől megszabadulsz és több időd jut értelmesebb dolgokra.

2019. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár úgy lenne! Ha nem fejlődött volna azzá ez az oldal, amivé ma lett, nem hiányozna, de sajnos vannak infók, amiket sajnos csak az Arckönyvön keresztül tudok elérni. -.-
2019. júl. 12. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet,hogy közülük sokan nem is engedik, hogy pl. a képeiket, amiket feltesznek más is lássa, akkor ezt sem láthatja más. Ezt a fb. mindig így csinálta.
2019. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, ha ez nem csak egy átmeneti bug lenne. Ezek a hülye események mindig mindenhogy nyilvánosak voltak.
2019. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!