Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy én akkor...

Miért van az, hogy én akkor sem merek visszaszólni a főnökömnek ha lenne okom?

Figyelt kérdés

Mostanában ahogy a fiatalabb kollégák mondják "agymenése" volt a főnöknek, ez miatt 3-an itt is hagyták a céget. Egy informatikus és két könyvelő. Az adóbevallások még mindig nincsenek meg mert nincs aki csinálja, most totál pánik helyzet van itt, mindenki egy ideg a főnökkel az élen.


Van ilyen IT supportunk több nagy cégnek, és ha valami gond van egy órán belül kimennek oldani a gondot. Egy informatikus maradt, ő 19 éves. Most minden munkát egyedül csinál, egész nap futkos. Ma ebédeltünk, amikor a főnök berohant hogy gond van az egyik cégnél, azonnal menjen (de ezt ilyen lekezelő hangnemben). Erre ő visszaszólt a főnöknek hogy "ebédszünetem van, éppen eszek. Egész nap futkosok, intézem a dolgokat, ha ez a fél óra nem jár ki nekem nyugodtan, akkor hozom a felmondásom és itt sem vagyok". És hozzátette hogy egész reggeltől kb 1 szál cigire volt ideje, úgyhogy kaja után ha tetszik ha nem elszív egy cigit, megiszik egy KV-t, aztán megy. Majd még egyszer mondta a főnöknek, hogy a f@$za ki van már az egésszel, előbb utóbb kereshet valaki mást a helyére mert egyedül nem sokáig fogja ezt csinálni.



2019. márc. 5. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem visszaszólni kell, hanem állást keresni, és minél hamarabb faképnél hagyni.
2019. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szüleidnek köszönd illetve az iskolarendszerednek ahol beléd nevelték a rabszolga morált miszerint annak van igaza és az gyakorolhatja aki a hierarchiában feletted van.


Főnökeid állandón belefognak sz@(r)ni a szádba,(akár hova is mész) te pedig simán lenyeled mert ezt tanultad, apádtól - anyádtól, tanáraidtól és az a legszebb amikor még az iskolatársaid szájába is bele ürítenek és azok is lenyelik így egymást erősítitek, hogy ez így van rendben.

Így nőtök fel és aztán felnőtt fejjel is nézitek ahogyan a kollégáitok szájába belecsinál a főnők és még csak eszetekbe sem jut, hogy más bánás módot kérjetek ki magatoknak.



Szomorú de ez az igazság, hogy Ilyen sötét ember alatti szinten vagy!

Saját érdekeidet nem tudod megvédeni és így nevelsz feltételezhetően gyereket akinek szintén bele fognak..., te is egy ilyen ember leszármazottja vagy.

nyugtasson az, hogy nem te vagy a világon egyedül akivel bármit meg lehet tenni amíg ki nem hozzák a sodrából, bár ha kijössz a sodrodból akkor megfenyegetnek, hogy kirúgnak a munkahelyedről ahol kutyába sem vett a főnők. (de hát te ott akarsz szívni ezek szerint ezért is üríthetnek a szádba akármikor akármennyit)

2021. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!