Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Miért van az, hogy én akkor sem merek visszaszólni a főnökömnek ha lenne okom?

Mostanában ahogy a fiatalabb kollégák mondják "agymenése" volt a főnöknek, ez miatt 3-an itt is hagyták a céget. Egy informatikus és két könyvelő. Az adóbevallások még mindig nincsenek meg mert nincs aki csinálja, most totál pánik helyzet van itt, mindenki egy ideg a főnökkel az élen.

Van ilyen IT supportunk több nagy cégnek, és ha valami gond van egy órán belül kimennek oldani a gondot. Egy informatikus maradt, ő 19 éves. Most minden munkát egyedül csinál, egész nap futkos. Ma ebédeltünk, amikor a főnök berohant hogy gond van az egyik cégnél, azonnal menjen (de ezt ilyen lekezelő hangnemben). Erre ő visszaszólt a főnöknek hogy "ebédszünetem van, éppen eszek. Egész nap futkosok, intézem a dolgokat, ha ez a fél óra nem jár ki nekem nyugodtan, akkor hozom a felmondásom és itt sem vagyok". És hozzátette hogy egész reggeltől kb 1 szál cigire volt ideje, úgyhogy kaja után ha tetszik ha nem elszív egy cigit, megiszik egy KV-t, aztán megy. Majd még egyszer mondta a főnöknek, hogy a f@$za ki van már az egésszel, előbb utóbb kereshet valaki mást a helyére mert egyedül nem sokáig fogja ezt csinálni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: főnök, munkahely, beszólás, hajtás, konfliktus, IT, szerviz, munka, felmondás

márc. 5. 18:11  Privát üzenet  

A válasz
Mert nem visszaszólni kell, hanem állást keresni, és minél hamarabb faképnél hagyni.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 6. 09:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az osztályomba van egy két ember aki mindig beszól és én nem tok visszaszólni, mi tévő legyek?
Lehet nem illett volna így visszaszólni a doktornak?
Hogyan lehet olyan kollegának visszaszolni korrekten, normális emberi hangnemben aki minden helyzetben gúnyosan vigyorog az orra alatt?
Mit tegyek ha a munkahelyen szivatnak és félek visszaszólni? Nem tudom mi az ami gátol.
Amikor üvölt veled a főnököd mi a legjobb taktika? Bámulni rá némán, finoman megmondani, hogy azért ne üvölts velem és ne alázz le vagy visszaszólni erélyesen?
Mit csináljak, ha piszkál/beszólogat egy két munkatársam és én nem tudok egyből visszaszólni; csak késöbb jut eszembe a frappánsabb válasz?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!