Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet egy nőt elszakíta...

Hogyan lehet egy nőt elszakítani egy számára káros társaságtól?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld szerintem, hálátlan feladat. Egyszer próbálkoztam vele de miután magához tért egész úton a csomagtartóból dörömbölt. Hiába zártam be a pincébe ott meg csak ordibált meg az ajtót kaparta. Aztán amikor kiszökött még a rendőröket is rámhívta
2019. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én majd 2 évig szenvedtem, hogy kiráncigáljam egy rossz társaságból az adott nő személyt. Igazából én azt hittem nem viszem sokra. Amíg velem volt sokáig jól teljesített mindenben és sokkal kiegyensúlyozottabb volt. Majd kb. 1 évre rá fokozatos leépült, mert jött egy újabb társaság, ami belevitte a rosszba. Ott már feladtam; hiába küzdöttem. Végül rájöttem, hogy ő ilyen valójában. Buta, infantilis és egyszerű (rossz értelemben). Tehát konklúzió: nem éri meg. Adsz neki egy jót ideig, de akár a drogozás, könnyű visszaszokni.
2019. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!