Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit kezdjek ilyen...

Szerintetek mit kezdjek ilyen helyzetbe? Mi lenne a jó megoldas?

Figyelt kérdés

Az van, hogy suliba van par gyerek aki idegesit. Es en azon gondolkozok mar neha, hogy osszeverem rendes félholtra...

Ebben 2 dolog van: ezert valoszinu,h bortonbe kerulnek, ami egy bizonyos szintig még " menő" is. Pl. Kerdezik h " tesó te miért ülsz?" Akkor arra egy " majdnem agyonvertem vkit aki beszólt" válasz nem hangzik rosszul. Viszont ha bekerulok egy ilyenert, az évek... szoval addig se csalad, se baratok, se nők. Az utobbi nagyon fontos, mert szeretnek nagyon egy jo nőt magam mellé, meg gyereket is. Es a barataim is fontosak... szal ez elegge idegesit. Amugy meg 1 evem van itt, addig lehet kibirom, mer nem éri ez meg...



2019. szept. 4. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Abba bele se gondolsz, hogy majd a munkavállalásnál nagyon nem lesz jó pont a büntetett előélet? Pedig az a családalapítást is bizony érinti. A legtöbb munkahely kér olyat, hogy erkölcsi bizonyítvány. Nem mutat jól benne a sitt.

A következtetésed végső soron helyes: nagyon nem éri meg. Inkább tanulj önuralmat, azzal hosszú távon sokkal többre mégy.

2019. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ajánlanek egy pszichológust, indulatkezelesi problemaid vannak.. nem biztos, hogy kozossegbe valo vagy.
2019. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2.: mondtak mer, de megis mit tud csinalni? Tudom kezelni az indulatokat, mer meg itt nem vertem meg senkit. Viszont, ha vki aki beszol es nem birom alapbol ( tehat haveri beszolasok nem tartoznak ide) akkor okolbe a kezem, es csak arra gondolok h nem kell balhe. Aztan meg arra h ha kijartam a sulit ne keressem e meg...
2019. szept. 4. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én is egyet érték a fentiekkel. Amúgy pedig a legtöbb ilyen vagy irigy vagy csak rosszindulatú. Állj ki az igazadért, de nem érdemes foglalkozni vele, se erőltetni. Az életben úgyis a tehetséggel és szép szavakkal többre lehet vinni. Nyers erő nem segít csak bajt hozhat rád. Ki tudja kinek milyen ismerőse van. Jobb a béke, engedd el. Sőt ha tudod, hogy te erősebb vagy akkor bocsáss meg neki. Maximum tornaórán fekvőtámasznál megmutathatod, hogy kondiba vagy, az elég is lesz.

Az életben is ellenséget és vétélytársat csinálni könnyű, de jóban vagy semleges lenni mindenkihez az nehéz. Az erő nem csak testi, de szellemi erő is lehet fejben.

Remélem segít. Az életben az a "menő" aki áll a talpán és boldog életet él.

Szép napot. Üdv.

2019. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utóirat: Az életben is ha lesz majd párod, barátaid sokkal jobban fog hangozni nekik a, hogy képes lett volna rá, de mégis nem zavartatta magát miatta.. Sőt sok jót kíván nekik, megbocsátott.

..Mint a bűntett előéletű, nehéz munkát találnia stb. Rosszban van sok emberrel.


/Én katolikus vagyok engem is cikiztek régen aztán jártam minden felé küzdő sportra, megkérdezték te mit sportolsz és aztán abba is maradt..

Istennek is könnyű egy csapásra mindent helyére tenni. Mégis megvár mindenkit, hogy ismerje be a hibáját, bánja meg a tettét, minthogy elítélje végleg. Lehet sokan nem hisznek benne és sok fájdalmat tesznek.. de Ő megvárja hátha..

Ő magasságaiban és hatalmában érinthetetlen örökké, inkább mindenkinek szeretne megbocsátani mint megmutatom most stb. Mert Isten a szeretet.. azon a napon úgyis látjuk majd a haltalmát /

Szép napot. Legyél pozitív és vidám. :)

2019. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
(a küzdősport sem sokat segít, le lehet könnyen sérülni. Manapság még már a fegyverek, stb. korában is nincsen sok értelme..) Én ha ilyen helyzetbe kerülők Istenre bízom mindig. Én nem akarok nekik semmi rosszat, sőt inkább ők is térjenek jobb belátásra.. És akkor béke lesz..
2019. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En is katolikus vagyok. Pont egy kereszt tetovalason gondolgozok egyebkent:). Es volt olyan ,hogy vki kirohogott a hitem miatt, meg káromolta Istent. Na en akkor a torkat at tudtam volna vagni... es hat ez nem epp kereszteny dolog sajnos, de ilyen vagyok:(. Kulonben jo embernek, tűnsz. Kivanok legyel boldog, es szerencses egesz eletedbe teso:))
2019. szept. 5. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Neked is viszont kívánom és minden jót. :) tudod nem érdemes felhúzni magadat ilyenek miatt.. Vedd könnyedén és enged el.. Majd Isten elrendezi, belátásra bírja őket..

(Én is keresztet hordók a nyakamban, lehet sokaknak ez fura.. de nem kell foglalkozni vele.. csak 1 igazság lehet..:)

Szép napot. :)

2019. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
( Járj majd el gyakran gyónni is.. Az ima csodákra képes, én depresszióból álltam fel.. ✝ ) :)
2019. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hun_74 ***** válasza:
Nem kell félholtra verni, általában egy jól irányzott pofon is megteszi, és közlöd vele, hogy ha nem akar még kapni, akkor jobb ha leszáll rólad. Ez hatni, fog hidd el.
2019. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!