Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed a facebookról?

Mi a véleményed a facebookról?

Figyelt kérdés
Szerinted hasznos, vagy nem? Te mire használod?
2019. szept. 8. 02:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés csupán egy felmérés.:)
2019. szept. 8. 02:31
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
29%
Kapcsolattartásra kitűnő. Nem csak közeli ismerősökkel beszélgetek, a japán barátommal is ezen keresztül kommunikálok.
2019. szept. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Fiatal muffokat nézegetni első osztályu..
2019. szept. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és zöldkezet osztok minden jó válaszért!
2019. szept. 8. 04:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Én általában az egyetemi csoportok miatt használom. Munka ügyben is előfordul illetve a csoportokat is szeretem.

Hogy mit posztolt a 20.volt osztalytarsam, nem érdekel, le is vannak tiltva ezek a posztok nálam.

2019. szept. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a facebookon élem az életem és nem posztolok óránként. Kapcsolattartára tökéletes, mert én 1-2 naponta nézek csak be.
2019. szept. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig csak családtaggal való kommunikációra használtam. Épp tegnap döntöttem el, hogy bejelölöm ismét azon embereket, akik fontosakká váltak számomra az évek során.
2019. szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően hasznos. Leginkább a sportegyesület csoportja miatt vagyok fent (oda ír ki az edzőnk minden infót), a többi oldal/csoport amit követek hanyagolható lenne.
2019. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs egyetlen ismerősöm sem, nem osztok meg soha semmit (nem is látná senki), s nincs profilképem sem. Csak a nevem, a lakhelyem s a végzett egyetemem látható. Ettől függetlenül a messengerben gondtalanul tudok társalogni azokkal a személyekkel, akikkel szeretnék, de ezt sem viszem túlzásba: átlagosan napi összesen egy órát, ha eltöltök ezzel. Követek továbbá jónéhány olyan oldalt is, ami passzol az érdeklődési körömhöz (térképek, állatok, szatirikus humor, régi járművek/tömegközlekedés, vallás, pszichológia, kultúra). De pl. sosem írnám ki, hogy hol dolgozom, vagy hol nyaralok, mert úgy vélem, nem tartozik mindenkire.


27f

2019. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak egyes oldalak követésére használom, általában több tiltott ember van rajta, mint ismerősöm. Képeknek kirakom, ami épp tetszik, amúgy lesz rom.
2019. szept. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!