Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Màs is megbànta hogy nem élt...

Màs is megbànta hogy nem élt fiatalon vagy csak én?

Figyelt kérdés
Hogy sose volt baràtnôm, sose szórakoztam. Kamaszként meg fiatalként mikor gondtalan volt minden. Most màr minden szar. Màs is bànja? Remélem a 30-at nem élem meg. 27F

2019. szept. 9. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2019. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem banom. Annak akkor ugy kellett lennie. A kor csak egy szám. Akarmikor akarmennyi idősen lehet valtoztatni es boldognak lenni ám.
2019. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ilyen öreg, aki 27 éves ??

Én már háromnegyed évszázados vagyok és csak azt tudom mondani, hogy ez így hülyeség. Mindenkinek mást jelent az "élet". Tőlem mindig távol állt a bulizás, dohányzás, ivás, szerencsejáték. Bár eléggé introvertált alkat vagyok, elég tág volt mindig az érdeklődési köröm és nem a korosztályomra jellemző (pl. komolyzene, érdeklődés a művészetek iránt, viszont ellenszenv a környezetváltozással szemben). Hozzászoktam, hogy a feleségem nem jön velem komolyzenei előadásra, nem megyünk együtt múzeumba és teljesen eltérő igényeink vannak a szabadidő eltöltésével kapcsolatban is. Ő az utóbbi években külföldi utazásokkal tölti a szabadidejét, én viszont festményeket restaurálok és néha végigülök egy 4-5 órás Wagner operát. Mindezek ellenére nem érzem, hogy ne szórakoztam volna, mert a szórakozás mindenkinek mást jelent és értelmes ember megtalálja azt, ami számára szórakoztató az életben.

2019. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval most neked az hiányzik hogy nem mentél el szórakozni hétvégente, nem térdelt le neked senki a hátsó helyiségben, ezek pótolható dolgok.

Én sem vagyok egy nagy kanállal falom az életet típus mert nincs 500-1millió ft-os keresetem.


Bezzeg egy itteni vállalkozó fia 23 évesen 8 milliós BMW-vel megy a boltba is, félcsupaszon járkál a quad-jával, vagy motorral.


Én meg 27 évesen most már tervezem a házfelújítást mert 6 millió ft-al nem tehetem meg hogy nyaralgassak, világot lássak, másokat hívogassak randira.... Majd 35-40 évesen visszatérek az életre. Ez van, egy ilyen csóró országban pénz nélkül egyszerre csak egy dolgot tehetsz, amit ha nem gondolsz át jól, később bánhatod.


Szerintem kifizetődőbb magadért élni, mint hogy hetente más húzzon le pénzzel.

2019. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen én sem "éltem" 25 éves koromig. Addig minden energiám, pénzem és lelkierőm arra ment, hogy felépítsem nulláról az életem és feldolgozzam a gyermekkori és fiatalkori súlyos traumáimat. 32 éves vagyok és nem maradtam le semmiről, évről évre boldogabb vagyok. Persze ha nem hajtom ki a belem, hogy legyen eredménye, hanem csak otthon ülök, tehetetlenül bámulom a monitort és sajnálom magam, akkor a mai napig nem lennének se barátaim, se boldog párkapcsolatom, se élményeim. De én nem voltam erre hajlandó, így tettem azért, hogy javuljon az életem, lett is eredménye. Tudod így is lehet ezt csinálni, nem csak irigykedni, másokra mutogatni és elmerülni az önsajnálatban. Kinek mi.
2019. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megbánni? Haha. Folyton kérdezgetik tőlem hogy miért nem élem ki a fiatalkoromat? Mert egyszerűen nem érdekel. És nem fogom bánni hogy így döntöttem. Furák az emberek. Nem érdekelnek a csajok. Nem érdekel a bulizás. Semmi nem érdekel. Most emiatt én miért érezzem magamat rosszul? Barátnő mert az a társadalom elvárása? Nem fogok sem a társadalomnak sem másnak az elvárása szerint élni. Úgy élek ahogyan akarok. Mert arról szól az élet hogy úgy éljük az életünket ahogyan akarjuk. De te legbelül nem ezt akartad csak erre voltál rákényszerülve ezért bánod.
2019. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezzel azt akarod mondani, hogy egészen eddig nem volt még barátnőd?


Amúgy hogy hogy nem élted ki magad?


Tudatod döntés volt vagy nem volt meg rá a lehetőség?


Azaz annyira elástag magad a tanulás, munka és karrierépítésbe, hogy csak szimplán nem értél rá ilyenekkel foglalkozni?


Vagy ténylegesen semmi lehetőséged nem volt, mert rosszul néztél ki, unalmas voltál és így másik nem adták meg az esélyt rá?


Legalább más szintéren fejlődtél?

2019. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem. Én örültem, hogy hosszú lánymentes és problémanélküli gyerekkorom lehetett 😊 Semmire nem cserélném le.


Téged meg nem értelek. Végre felnőtt vagy, van pénzed szórakozni, ismerkedni. Végre kiélhetnéd magad! Miért nme teszed?

2019. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Múltkor már írtam erre egy választ,teljesen ugyan az a személy vagy, ez szinte biztos, utoljára próbálkozom.

Nem vagy még öreg, biztos vannak még olyan emberek akik így éreznek,most is el lehet kezdeni élni, én sem életem, igaz 21 vagyok és én már most úgy érzem mint te, na szóval nem rég kezdtem a lányok-nők után olvasni, tanulmányozni egy kicsit őket, lehet csúnyán fog hangzani de hogy minnél több esélyem legyen majd náluk, el kezdtem egy kicsit edzeni is nem a kondi terembe ha nem fegyencedzés félét csinálok, nem leszek Arnold Schwarzenegger de nem is szeretnék,futni és úszni is szeretnék ja és biciklizni még az idő engedi, na és persze akaraterőt és bátorságot gyűjtök még.

Vegyél magadon bátorságot és kezd el motiválni,kicsit képezni magadat, ja és persze a sport is fontos.

Sport sokat fog egy idő után segíteni,ha eléggé bátornak érzed már magadat menj el egy szórakozó helyre akár egyedül is, nem is érdemes ezen túl sokat gondolkodni mert akkor gondolom valaki meg futamodik,nincs még semmire késő, ki tudja most jött el az az időszak amikor te ezt szeretnéd, mindenképp ki kell próbálni, flörtölni a lányokkal-nőkkel, bulizni stb..

Ha nem próbálod meg csak bánni fogod és ez miatt fogsz szomorkodni.

Ha szeretnél csatlakozni hozzám csak nyugodtan,nem biztos hogy közel lakunk egymáshoz de nem számít annyira, interneten is lehet tartani a kapcsolatot, majd ha készen állunk úgy mond akkor találkozhatunk, aztán irány az éjszaka :-)

Kicsit zárkózott vagyok de szeretnék ezen változtatni, szóval ha épp valaki mást érdekelne ez a dolog nyugodtan írhat.

2019. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Van ez a mítosz, hogy az az élet legszebb része, amikor fiatalon gondtalan vagy, és eljársz bulizni. Utána pedig unalmas életed lesz munkával meg családdal, és ha addig nem élted ki magad, ha akkor nem lesz mire visszaemlékezned, akkor keserves és szomorú életed lesz. Sőt, rosszabb esetben akkor akarod kiélni magad, és nem fogsz tudni hűséges lenni a férjedhez / feleségedhez.


Na most hadd ne kelljen mondani, hogy a fent leírtaknak minden szava marhaság. Sokkal gyakoribb az, amikor valaki a fiatal korból kiöregedve még mindig ezt a felelősség nélküli boldog fiatal kor mítoszát kergeti, és soha nem akar felelősséget vállalni semmiért.

2019. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!