Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan közületek, aki...

Van itt olyan közületek, aki viszonylag fiatalon lett apa? Megbánta-e ezt később? Egyáltalán, mi számít ma fiatal apának?

Figyelt kérdés
Manapság kb. mikor lesz valaki érett arra, hogy apa legyen? Persze, ez személytől függő, mégis mi az általános?

2014. dec. 12. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem 30 felett...akkorra kièlte magàt egy fèrfi. A bàtyàm 18 volt mikor született a lànya, lenyegèben làzadàs eredmènye, peesze nem kötelező pèlda de ő minden volt csak apa nem. Most 36 èvesen jött a màsik màsik nøtől akivel 4 ève együtt vannak es a fiàt ø neveli, làtvànyosan jobb apa a nevelt fiàval màr most többet törödött mint a sajàttal. A kicsi 3hónapos sokkal jobban toleràlja mint règen...
2014. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
én is ismerek ilyen srácot, nem bánta meg hatalmas szerelem, most is szereti őt, de egy újabbtól is van neki, őt is szereti :)
2014. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

* 21 évsen első gyerek 24 második

27 évesen harmadik mástól

2014. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ismerek ilyet, 26 évesen lett apa, majd 32 évesen mástól. Abszolút korai volt a házasság is neki :(
2014. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Van olyan ismerősöm, aki 25 évesen lett apa. Igazi mintaszülő, imádja a gyerekeit, csak róluk beszél, pedig már lassan suliba mennek.


Kérdeztem, hogy-hogy ilyen hamar, erre azt válaszolta, hogy már 20 évesen belevágott volna, csak akkor még nem volt felesége/barátnője.

Van aki apának születik.

2014. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
párom 23 évesen lett apuka, 3 éve. Lelkesebben tervezi a kistesót, mint én. Szerintem érett az apaságra, el szokott néha járni egyedül ismerősökkel vacsizni, sörözni, de ennél több nemnagyon. Abszolút felelősségteljes, imádja a fiát, és mi is nagyon jól megvagyunk. Nem több, nem kevesebb a parkapcsolati gondunk, mint másnak. Soha nem merült fel, hogy máshogy kellett volna. Nem vagyunk amúgy házasok.
2014. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem korfuggo az erettseg.

Az exem 24 eves volt mikor a nagylanyunk szuletett. Nala rosszabb apat nem tudok elkepzelni. Neki minden mas fontosabb a gyereknel. Lathatasra is csak azert viszi mert az anyja erolteti. Most lesz 29 eves es semmit nem valtozott. Na mindegy.

Viszont a ferjem szinten 24 evesen lett apa, a kozos pici lanyunk altal, es messze lekoroz 30as 40es ferfiakat. O alapbol erre tette az eletet, hogy csaladot szeretne es ugy is viselkedik. Ertunk minden megtesz, a nagylanyomat is sajatjakent szereti. O mar 18 evesen is vallalt volna de elottem csak r.bancokkal volt egyutt akik hamar megcsaltak. De ez igy volt jo :)

Apam viszont meg 62 evesen se ert meg a gyerekhez. 4en vagyunk lanytestverek de mindegyikunkre tojt magasrol elete vegeig..

2014. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

5. vagyok. Azért vagyok lepontozva, mert nem jelentem ki kategorikusan, hogy fiatal apa nem érett rá?


Tetszik, nem tetszik, igaz amit írtam, a válaszom hasznos volt. Ez nem lájk gomb.

2014. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit félre írtam, de értelmezzétek jól.
2014. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!