Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Màs is megbànta hogy nem élt...

Màs is megbànta hogy nem élt fiatalon vagy csak én?

Figyelt kérdés
Hogy sose volt baràtnôm, sose szórakoztam. Kamaszként meg fiatalként mikor gondtalan volt minden. Most màr minden szar. Màs is bànja? Remélem a 30-at nem élem meg. 27F

2019. szept. 9. 17:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon visszahúzodó vagyok sajnos ez miatt történt ez. És igen sose volt csajom. De am karrierem sincs meg semmi, hol van melóm hol nincs. Nem is nagyon értek semmihez szóval elég sok probléma akad itt. Ilyen szar életet mi értelme élni? Ha jó munkàm lenne sok pénzel jó lenne de szerintem lehetetlen.
2019. szept. 9. 18:43
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan annyi idősen, mint te most, úgy gondoltam, hogy rettenetesen szar az életem. Elkezdtem lecsúszni, egészségem zéró, csajok akkor már le se szartak, csak vedeltem. Utána jött az életemben a változó, amit soha senki nem akar magának. Elvesztettem akit a legjobban szerettem. Most 34 éves koromra már tudom, milyen az, amikor tényleg szar az élet. 27 éves vagy, állj fel, porold le magad és változtass. Nem olyan szar hely ez a vil
2019. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Világ....
2019. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig fiatal vagy, hát kezdj el élni...

Találd meg azt, amiben kiteljesedsz, ami örömet szerez neked. Ez nem csak a szerelem, párkapcsolat stb.lehet.

Én is szerencsétlen vagyok a szerelemben, mégsem érzem azt, hogy nem élek, nem szórakozok, nem érzem jól magam. Megtalálom az örömet más tevékenységekben. Nekem is van most nagy nehézség az életemben, de rengeteg minden van, amiért viszont hálás lehetek és igyekszem ezekre a dolgokra koncentrálni. Neked is javaslom, jót tesz.

22/N

2019. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőséget le írok,lehet belőle választani.

1.Semmit sem teszek csak várom a csodát.

2.Megpróbálom a hadsereget,kemény gyereket csinálnak belőlem, bár ehez inkább az idegenlégiót ajánlom, nem kell 5 évet ott lenned maximum ha meg szereted és ha bírod, 4-5 hónapos kemény ki képzést ki bírod komolyan mondom megtanulod értékelni az életet,6 hónapig bármikor fel tudsz mondani,például ha el kezdesz sportolni 1 év múlva szerintem meg lesz a fizikumod,40 éves kortól nyugdíjba küldenek,5 évig adnak szállást,ételt,fizetést és pótlékot,nagyon sok fajta embert meg tudsz ismerni ott,mikor szabadnapot kapsz akkor el is mehetsz a pajtásaiddal szórakozni, mivel egymásra számáthattok így biztosan lesznek haverok is, elég sok magyar is van ott stb..

Ha érdekel utána nézhetsz,én először meg próbálom a normális úgy mond kicsit unalmas de bulis életet ha nem megy akkor ide jelentkezem.

3.Találsz valamilyen élet célt, ki tűzöl magad elé célokat,először nagyon aprót majd egyre nagyobbat, csak szépen lassan.

Például:ki próbálsz olyan munkákat ami tetszik aztán választasz, közben ha szeretnél el végzel valamilyen sulit, nyelvet tanulsz az mindig hasznos, vagy is képzed magadat, sportolsz,el fogadod saját magadat ha nem tetszik amit látsz a tükör előtt változtatsz rajta,udvarolszt nőknek,közösségben vagy stb..

4.Tovább panaszkodom.

5.Jót nevetsz a segítőkész embereken.

2019. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 38 vagyok, nem bántam meg, mert jó életem volt, elvoltam a kis világomban, de sajnos az elmúlt 10 évben atomjaira hullott az életem, megrekedtem egy mókuskerékben és attól félek, hogy segítség nélkül nem leszek képes változtatni, és az az igazság, hogy az elmúlt 10 évben annyi rossz dolog történt velem, hogy már nem is igazán érdekel, hogy mi lesz velem, csak egy halvány lenyomata vagyok magamnak, egy szellem.
2019. szept. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bánom, jó volt akkor nyugiban élni, és nem kiégni. Most pedig csak egyre jobb az életem, egyre jobban élvezem. :)

26N

2019. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De ezt te csinálod magadnak... az feltűnt?

Amíg nem adsz értelmet az életednek, addig nem is lesz.

2019. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!