Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért buknak a fiatal lányok...

Miért buknak a fiatal lányok a buszsofőrökre?

Figyelt kérdés

Az esetek többségében amikor volnánon utazok tapasztalom hogy folyton valami fiatal fruska rá van kattanva a busz sofőrre utazás közben.

Nem értem miért. A legtöbb buszsofőr bunkó, mogorva és barátságtalan az utasokkal. De persze egy csinos lány más tészta. Ezt még meg is értem. A buszsofőr is ember. Viszont a csajok miért ennyire barátságosak velük? Néha már majdnem az ölébe ülnek, és kacérkodnak is.

Ez valami hatalomhoz való vonzódás náluk?

A legtöbb buszsofőr dagadt, kopasz és visszataszító külsejű amellett hogy paraszt is az utasokkal.

Nem beszélve hogy a buszsofőr figyelmét a szabályok szerint nem szabad elterelni.



2019. szept. 13. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

A mi kérdező durván általánosít és ítélkezik "A legtöbb buszsofőr" - persze, statisztikus is..

Sárga irigység szagot érzek. Korosabb hölgy lehet ("folyton valami fiatal fruska" kifejezést fiatalok nem használnak), aki megvetően néz le embereket - mintha egyetlen szórakozása lenne. Talált kérdező? (a választ csak a lepontozásodból tudjuk meg:)

2019. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
vagy 11-ből csak az irigység stimmel:D
2019. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Mert olyanokat fékeznek, hogy esünk bukunk.
2019. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
4 évig jártam minden nap busszal oda-vissza, szóval többnyire ugyanazokkal az emberekkel utaztam együtt. Én úgy vettem észre, hogy nem "a lányok" vannak oda a buszsofőrökért, hanem egy-egy lány. Nálunk legalábbis mindig ugyanaz az egyetlen lány boldogított minden sofőrt. Nagyjából megismertem pár embert a beszélgetésik alapján, volt pár középkorú nő, akik szintén beszélgettek a buszsofőrrel időnként. Ők pl vagy kollégák voltak, szóval már eleve ismerték egymást (a pasi ugye sofőr, a nő pedig a buszos cégnél valami irodai munkás volt), vagy pedig más buszsofőrök feleségei voltak, akikkel gondolom közös baráti társaságból ismerték egymást.
2019. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem azért mert nagyon felelősségteljes emberek. 51 ember élete van az ő kezükben. Esetleg még a kigombolt ing, hogy kivan a mellkasuk.

Vagy pedig az a hatalmas váltó????

2019. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!