Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy lannyal tegnap elott...

Egy lannyal tegnap elott lebeszeltuk es tegnap tali elott rakerdezett hogy nem e baj ha jonne a baratnoje. De en kettesbe akarnek csak a lannyal talalkozni. Viszont en offoltam igy a talit. Hisz ugyis ir meg majd. Miert akarta hivni a baratnojet?

Figyelt kérdés
Csak ertelmes valaszokat, ha lehet!

2019. szept. 18. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mert még nem ismer,kell valaki hogy ott legyen ha baj van,lehetséges ha megismeritek egymást akkor már ketten lesztek.
2019. szept. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi baj lenne?..

Irtam neki hogy akkor hagyjuk az egeszet aztmondta akkor egyedul jon viszont en mar elmentem akkor haza.

Majd meglatjuk mi lesz, en se hivom egyik haveromat se akarmilyen szep lannyal talalkozok..

2019. szept. 18. 01:14
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
vagy az van amit az első ír,vagy valami nagyon jó dologból maradtál ki...
2019. szept. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem kissé gyerekes ha hivja valaki a haverjat/baratnojet. Mintha felne egyedul megjelenni..
2019. szept. 18. 01:14
 5/12 A kérdező kommentje:

De irt este hogy ma talalkozunk e mert a sulinkba jar delutanonkent valami cuccosra. :D

De amugy ez az egesz egy hulyeseg. O irkalja hogy talalkozunk e azt felhozza ezt a “Nembaj ha jon a baratnom is?” Kerdest😀

2019. szept. 18. 01:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mondj igent! előbb-utóbb elmarad a 3-ik fél,szóval csak lazán
2019. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hat remelem. Bar bizok benne hogy nem jon az a lany, mert nem a baratnojet akarom fuzni😃

Meg ha mar annyira akarta eddig ezt a talit mint amennyire latszik, akkor oda csak en es o kell. Szerintem igy lenne a normalis

2019. szept. 18. 01:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek elso talin jo otlet lenne minimalisan nyomulni rafele? Peldaul olelgetni.
2019. szept. 18. 01:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát látod ezért hívja a barátnőjét :D ha ő is ott van esélyed sincs. csak finoman nyomulj,semmiképp se legyél sok! ha nem érzed hogy okés a helyzet ne erőltesd.nem biztos hogy azonnal rá kellene startolni az ölelésre.ne siettesd,légy természetes.
2019. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő hívása több dolgot is jelenthet, például hogy ne gondolj ilyesféle közeledésre. Én nem tenném első találkozáskor, hogy megölelem. Finoman bókolni lehet.
2019. szept. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!