Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt ti hogyan kezelitek?

Ezt ti hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelitek, ha azt érzitek, hogy egy társaságba nem illetek bele. Gondolok itt olyanra pl, hogy ami nekik vicces az neked egyáltalán nem az, meg megy a nyalizás össze-vissza ilyenek, és azt érzed, hogy te vagy a kakukk tojás. Ez inkább nyomaszt vagy pont lesz*rjátok?
2019. szept. 22. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elkerülöm az ilyen társaságot, mert kellemetlen az egész. Az olyanokkal szeretek lenni, akik hozzám hasonlóak.
2019. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elkerülni nem lehet, mert felnőtt oktatásban osztálytársak
2019. szept. 22. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Órán távolabb ülsz le tőlük, szünetben meg mással beszélgetsz

2019. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rosszul

Munkahelyen vannak ilyen szexualis poenok meg gyerekcsinyek (gancsolas,dobalozas) amik nekem nem igazan jonnek be. Dobalozasnal ugy teszek mintha eszre se vennem. Nem tudom lereagalni az ilyesmiket

2019. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha van rá lehetőségem, nem maradok olyan társaságban, ahol nem érzem jól magam.

Semmi katasztrófa nincs abban, ha egy társaságba nem illek bele, mert tudom, hogy milyen típus vagyok, és tudom, hogy nem fogok beleilleni mindenhová, és nem is kell mindenhová beleillenem.

Ha ilyen helyzet adódik, akkor, ha módomban áll, inkább eljövök, ha pedig nem, vagy nagyon bunkó lenne faképnél hagynom mindenkit, akkor sem szoktam zavarba lenni, lehúzom az időt, és legközelebb nem megyek ugyanabba a társaságba. Azt az időt inkább töltöm olyasmivel, ami örömet okoz.

Voltam olyan munkavacsorán 2000 vadidegen emberrel, hogy pont azokkal nem éreztem jól magam, akikkel egy asztalnál ültem. Vacsora után elnézést kértem, átmentem egy másik asztalhoz, ott pedig sokkal jobban éreztem magam az este hátralévő részében. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni szerintem.

2019. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én majdnem minden társaságban, munkahelyen totál csendben vagyok, épp ezért gondolják sokan, hogy spicli-, vagy épp radar vagyok.

Nem érdekel tulajdonképpen, a másik hülyesége, hogy mindig a másikkal foglalkozik.

2019. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!